Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

MomMe – kosmetyki do zadań specjalnych

MomMe – kosmetyki do zadań specjalnych
25 lipca 2018 Redakcja DZIECI

Ekologiczne kosmetyki MomMe to kompletna, specjalistyczna linia pielęgnacyjna dla Dzieci od pierwszego dnia życia oraz dla Mam w ciąży i po porodzie.

Seria MomMe to przełom w pielęgnacji najmłodszych – odpowiedź na poszukiwania wszystkich zatroskanych rodziców, którym zależy na zdrowej skórze swoich pociech. Jest to też ratunek dla tych dzieci, których skóra z różnych przyczyn, potrzebuje pomocy i specjalnego traktowania.

MomMe powstało z szacunku do naturalnej więzi jaka łączy Mamę i Dziecko. Ta wyjątkowa linia produktów sformułowana została zgodnie ze sztuką tworzenia kosmetyków naturalnych. Bez kompromisów i według najbardziej rygorystycznych standardów Ecocert i NaTrue.

Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie najlepsze i najbezpieczniejsze składniki aktywne, posiadające udokumentowane, naturalne pochodzenie oraz potwierdzone badaniami, bezpieczne działanie. Dzięki innowacyjnym recepturom kosmetyki MomMe są nie tylko naturalne i bezpieczne, ale również bardzo skuteczne.

MomMe kieruje się w produkcji zasadami GMP, aby zapewnić Mamom i Dzieciom największy poziom komfortu i pewność co do najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktów. Opakowania kosmetyków w 100% nadają się do recyklingu, a produkty są w 100% biodegradowalne i przyjazne środowisku.

Kosmetyki MomMe nie są obciążone żadnymi szkodliwymi chemicznymi substancjami, które mogłyby wywierać negatywny wpływ na skórę przyszłej Mamy lub małego Dziecka. Każdy produkt linii MomMe opracowany został tak, aby w sposób ukierunkowany wspomagać naturalne funkcje skóry, nawet tej najbardziej delikatnej, wrażliwej i problematycznej.

100% NATURALNA BEZPIECZNA FORMUŁA pozbawiona jest donorów formaldehydu, parabenów (metylu, propylu itp.), laurylosiarczanu sodu (SLS), etoksylowanego laurylosiarczanu sodu (SLES), wazeliny/oleju mineralnego/parafiny, silikonów, glikolu polietylenowego (PEG), chemicznych filtrów UV, ftalanów, lanoliny zwierzęcej, syntetycznych barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, składników pochodzenia zwierzęcego.

Produkty MomMe zostały przebadane dermatologicznie i alergologicznie przez lekarzy dermatologów. W badaniach RIPT otrzymały potwierdzenie hipoalergiczności. Są bezpieczne dla dzieci ze skłonnością do alergii i atopii.

Ceny: od 29 zł do 99 zł