Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Albo WOW albo zwrot kasy!

Albo WOW albo zwrot kasy!
17 listopada 2020 Redakcja DZIECI

„Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić” mówią słowa znanej polskiej piosenki.

Jednak jeśli chodzi o utrzymanie podłogi w czystości warto czasem posłuchać rady, ponieważ jest to ważna część domowych porządków, a dzięki nowym rozwiązaniom firmy Kärcher może stać się o wiele prostsza i przyjemniejsza. Mopy elektryczne FC 7, FC 5 oraz FC 3 to prawdziwa rewolucja w myciu podłogi. Są to unikalne urządzenia, które sprawią, że znane aż za dobrze problemy takie jak czekanie aż podłoga po myciu wyschnie, konieczność szorowania, czy też wyżymania mopa i mycia go po pracy odejdą tam gdzie jest ich miejsce, do lamusa. A do końca roku w ramach akcji WOW albo zwrot kasy możesz je mieć na próbę i jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań zwrócimy Ci pieniądze. Więcej o akcji pod adresem: https://www.kaercher.com/pl/promocje/wow-albo-zwrot-kasy.html

Mop elektryczny FC 7 – urządzenie, jakiego jeszcze nie było.

Twój odkurzacz i mop nie będą zachwycone. Wraz z pojawieniem się nowego mopa elektrycznego FC 7 niemieckiej marki Kärcher okazuje się bowiem, że wysłużony odkurzacz jak i poczciwy, stary mop stają się zbędne. FC 7 nie daje konkurencji żadnych szans. Jest to urządzenie, które upora się z każdym brudem na Twojej posadzce w rekordowo krótkim czasie. W jednym kroku odkurzy i umyje podłogę a Ty zyskasz cenne chwile na przyjemniejsze zajęcia niż żmudne szorowanie.

Bo 4 jest lepsze niż 2

FC 7 to nowy flagowy okręt we „flocie” produktów do czyszczenia podłóg Kärcher. Nowy mop FC 7 pracuje czterema przeciwbieżnymi, (obracającymi się tak, aby skutecznie podmiatać zabrudzenia pod urządzenie, gdzie są one odsysane) padami czyszczącymi, które są stale zwilżane roztworem wody i środka czyszczącego. Pady te niezawodnie zbierają wszystkie rodzaje zanieczyszczeń. Dzięki systemowi dwóch zbiorników brudna woda jest przechowywana oddzielnie i nie zanieczyszcza podłogi. Również większe cząsteczki, takie jak płatki kukurydziane czy włosy, nie stanowią wyzwania dla FC 7, wcześniejsze odkurzanie nie jest konieczne. Gdy zbiornik świeżej wody jest pusty, jest to sygnalizowane wizualnie i akustycznie. Gdy zbiornik z brudną wodą jest pełny, FC 7 Cordless wyłącza się automatycznie.

Znośna lekkość mycia

Dzięki przeciwbieżnym padom urządzenie jest bardzo zwinne i to na każdej posadzce; zarówno na laminacie, na płytkach czy też PCV. Ponieważ zużywa ono bardzo mało wody, nadaje się również do delikatnych powierzchni, takich jak parkiet olejowany. Ilość wody i prędkość obrotowa rolek może być wygodnie regulowana z uchwytu na dwóch poziomach. Dla szczególnie uporczywych zabrudzeń dostępna jest funkcja Boost, podczas której prędkość i ilość wody są chwilowo zwiększane. Dzięki centralnemu położeniu napędu model niezawodnie czyści aż do samych krawędzi, a elastyczny przegub umożliwiają czyszczenie pod niskimi meblami. W wersji Premium FC 7 posiada na głowicy czyszczącejoświetlenie LED, które sprawia, że brud jest dobrze widoczny również w ciemnych narożnikach i pomieszczeniach bez dostępu światła dziennego.

Bezprzewodowa wolność

Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi ok. 45 minut i pozwala wyczyścić powierzchnię do 135 m². Po zakończeniu pracy wolnostojący model FC 7 należy odstawić do czyszczenia, w stacji dokującej. Urządzenie jest czyszczone w sposób automatyczny, bez kontaktu z brudem i bez wysiłku z naszej strony.

FC 5 – szast prast i czysto!

Cechą charakterystyczną mopa elektrycznego FC 5 są dwa obracające się szybko pady z mikro włóknami, które są w trakcie pracy zwilżane roztworem środka czyszczącego. Dzięki temu zmiękczają brud a następnie zbierają go z czyszczonej powierzchni. Możesz więc pożegnać żmudne szorowanie. Brud i wilgoć są na bieżąco odsysane przez pady. W porównaniu do klasycznego mopa FC 5 czyści podłogę zawsze czystymi padami i świeżą wodą. Jego kolejną zaletą jest to, ze brudna woda jest wciągana do osobnego zbiorniczka, który po pracy można w bardzo prosty sposób opróżnić. Urządzenie to działa na podobnej zasadzie co profesjonalne szorowarki, stosowane na przykład w centrach handlowych. Jest to więc zaawansowana technologia w końcu dostępna dla każdego w jego domu.

Mop elektryczny FC 5 potrafi także wstępnie zbierać suche zabrudzenia, więc nie tylko myje ale także wstępnie usuwa np. okruchy. W wielu więc sytuacjach w odstawkę w ślad za wiadrem i mopem może iść także i odkurzacz.

Dzięki swojej unikatowej konstrukcji mop elektryczny FC 5 nie tylko oszczędza czas, ale i wodę. Zużywa jej znacząco mniej niż tradycyjny mop. Zbiorniczkiem o pojemności 400 ml oczyścisz aż 60m2 wszelkiego rodzaju posadzek, od kamienia, przez płytki po drewno czy panele. Korzystając z urządzenia FC 5 nie musisz też więcej ręcznie wyżymać mopa ani czyścić go po pracy, jesteś więc o krok bliżej do czasu wolnego, który możesz spędzić w dowolny sposób. Zbiorniczek jest bardzo prosty w opróżnianiu. Można to zrobić bez kontaktu z brudną woda, łatwo i szybko. Po pracy urządzenie odstawiamy do oczyszczania, które odbywa się samoczynnie, musimy tylko nalać świeżej wody i włączyć. Pady z mikrofibry można spokojnie uprać w pralce w temperaturze 60 stopni. Urządzenie dostępne jest zarówno w wersji przewodowej jak i bateryjnej.

FC 3 – nowe oblicze mopa!

Mop elektryczny FC 3 trudno nawet porównywać do zwykłego mopa. Jest to urządzenie o wiele bardziej zaawansowane technicznie, co sprawia, ze porządki stają się czystą przyjemnością, czego chyba nikt nie powie o tradycyjnym mopowaniu podłogi. Jego obracające się szybko pady z mikrowłóknami są na bieżąco zwilżane świeżą wodą, podczas gdy cały brud z podłogi jest odprowadzany do specjalnego zbiornika. Dzięki swojej lekkiej i elastycznej konstrukcji bez trudu umyje podłogę także pod meblami jest także łatwe w przechowywaniu. Po myciu FC 3 pozostaje na podłodze tylko wilgoć resztkowa, co oznacza, że można go używać na wszystkich rodzajach posadzek, także na parkietach. Wiadomo, że przyzwyczajenie to druga natura. Jeśli od zawsze myjesz podłogi zwykłym mopem to z pewnością weszło Ci to w nawyk i być może nie wyobrażasz sobie, ze można prościej i wygodniej – z nowym FC 3.

Warto tez zwrócić uwagę, że podłoga po czyszczeniu mopem FC 3 jest sucha dosłownie w mgnieniu oka. Schnięcie trwa około dwie minuty, dzięki temu nie ryzykujesz pośliźnięcia się na mokrej podłodze. Dodatkowo Brak kabla i bateria litowo-jonowa zapewniają maksymalną swobodę ruchów. Wyświetlacz LED pokazuje bieżący poziom naładowania baterii.

Daj się wyręczyć i ustąp pola naszym nowym urządzeniom. Gwarantujemy, że tego nie pożałujesz.