Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

BIG BOOK FESTIVAL – Wydawnictwo Dwie Siostry

BIG BOOK FESTIVAL – Wydawnictwo Dwie Siostry
22 czerwca 2018 Redakcja DZIECI

23-24 czerwca 2018
W tym roku na BIG BOOK FESTIVALU gościmy dwie pisarki: CLÉMENTINE BEAUVAIS – autorkę książki „Pasztety, do boju!” i MARIĘ PARR – autorkę „Tonji z Glimmerdalen”, „Gofrowego serca” i naszej czerwcowej nowości pt. „Bramkarka i morze”!
W sobotę (i niedzielę rano) zapraszamy dzieciaki na spotkania z Marią Parr, a w niedzielę młodzież i wszystkich zainteresowanych na rozmowę z Clémentine Beauvais i debatę pisarek z jej udziałem!

23 CZERWCA, SOBOTA

godz. 12.00–13.30

„Na zawsze razem!” – SPOTKANIE Z MARIĄ PARR W RAMACH BIG BOOK FESTIVAL

ŁĄKA, Fun Park & Arena Wspinaczkowa, ul. Merliniego 2, Warszawa

Poznajcie MARIĘ PARR – jedną z najpopularniejszych norweskich pisarek dla dzieci! O przyjaźniach zawartych w dzieciństwie, o bliskości bez uprzedzeń, o chłopackich i dziewczyńskich sposobach na bycie razem porozmawia z autorką Joanna Olech!

Zapraszamy małych i dużych! Wstęp wolny!

godz. 16.00–17.30

Gofrowe pogaduszki, czyli podwieczorek z Marią Parr

Księgarnia Dwie Siostry, al. 3 Maja 2, Warszawa

Lubicie Tonję albo Lenę i Kręciołka? Chcecie porozmawiać z autorką książek o ich przygodach i zapytać o losy swoich ulubionych literackich przyjaciół? Przyjdźcie i skosztujcie pysznych gofrowych serc w towarzystwie Marii Parr. Czeka Was pyszny podwieczorek i możliwość zdobycia osobistej dedykacji od autorki „Tonji z Glimmerdalen”, „Gofrowego serca” oraz „Bramkarki i morza”.

Wstęp wolny, zapisy: ksiegarnia@wydawnictwodwiesiostry.pl

24 CZERWCA, NIEDZIELA

godz. 11.30

Maria Parr i ciąg dalszy „Gofrowego serca” w Badecie!

Badet kluboksięgarnia dziecięca, ul. Lentza 35a, Warszawa

Jeśli ktoś nie zdążył spotkać się z Marią Parr w sobotę, ma jeszcze jedną szansę. Wilanowska księgarnia Badet zaprasza na spotkanie z pisarką i jej najnowszą książką „Bramkarka i morze”. Będziemy rozmawiać o szalonych wyczynach naszego dzieciństwa i czytać fragmenty książek autorki, po polsku i norwesku. Pobawimy się w rozbitków na tratwach i skonstruujemy okręty w słoikach.

Zajęcia dla dzieci 7+. Wstęp wolny!

godz. 12.00–13.30

„Pasztety, do boju!” – SPOTKANIE Z CLÉMENTINE BEAUVAIS W RAMACH BIG BOOK FESTIVAL

PLAC ZABAW, Fun Park & Arena Wspinaczkowa, ul. Merliniego 2, Warszawa

O wyzwoleniu z kompleksów, przebudzeniu dziewczyn, nowej energii dziewuch i dam z francuską autorką CLÉMENTINE BEAUVAIS rozmawia Anna Dziewit-Meller.

Spotkanie dla dorosłych i młodzieży. Wstęp wolny!

godz. 16.00–17.30

PLANETA KOBIET – OKRĄGŁY STÓŁ PISAREK EUROPEJSKICH I CZYTELNIKÓW (BIG BOOK FESTIVAL)

OKRĄGŁY STÓŁ, Fun Park & Arena Wspinaczkowa, ul. Merliniego 2, Warszawa

Co by się zmieniło, gdyby kobiety rządziły światem? Wyobrażają sobie: Jana Beňová – Słowacja, Clémentine Beauvais – Francja, Hila Blum – Izrael, Svetlana Cârstean – Rumunia, Sylwia Chutnik – Polska, Petra Hůlová – Czechy, Kristina Stoltz – Dania, Dalia Staponkutė – Litwa, Katarzyna Surmiak-Domańska – Polska, Tatiana Țîbuleac – Mołdawia. Debatę prowadzi Michał Nogaś.

Spotkanie dla dorosłych i młodzieży. Wstęp wolny!