Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Klubokawiarnia Polana

Klubokawiarnia Polana
25 maja 2018 Redakcja DZIECI

Klubokawiarnia Polana to prestiżowe, rodzinne miejsce spotkań, zabawy, relaksu i pysznego jedzenia. To przystań, gdzie w otoczeniu natury można się wyciszyć, wypić kawę lub zjeść coś pysznego. W Polanie rodzice mają czas na relaks, podczas gdy ich pociechy świetnie się bawią w strefie malucha lub spędzają czas na zajęciach. Polanę wyróżnia niezwykły wystrój wnętrz – z żywym mchem i drzewami sięgającymi wysokiego sufitu. To miejsce, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli odpoczną od agresywnych, wszechobecnych bodźców otaczającego świata.

W Polanie obowiązuje tygodniowy grafik, który łącznie zawiera aż kilkanaście różnego rodzaju zajęć dla dzieci i dorosłych o różnej tematyce. Zajęcia prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną. Dostępne są m.in.: zajęcia ogólnorozwojowe, przygotowanie do przedszkola, zajęcia w języku angielskim, taniec, balet, zajęcia fizjoterapeutyczne ze specjalistą, zajęcia muzyczne, sensoplastyka, zajęcia matematyczne, zajęcia coachingowe dla
kobiet, zajęcia sportowe dla kobiet. W Polanie odbywają się również eventy tematyczne w porozumieniu ze znanymi i oryginalnymi markami. Eventy te promują aktywność dzieci, prezentują nowe produkty i wspierają rozwój dzieci i rodziców. Polana organizuje warsztaty i imprezy tematyczne dla dzieci oraz ich rodziców. W najbliższym czasie organizowany będzie Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Rodziny oraz w wakacje półkolonie dla starszych dzieci.


KLUBOKAWIARNIA POLANA
www.polana-wilanow.pl
facebook: @polanawilanow
instagram: polana_wilanow
Polana, ul. Klimczaka 5 lok. 81
02-972 Warszawa
tel. 22 402 20 24; 666 266 258


źródło zdjęcia:  https://www.instagram.com/p/BjAdWtClYeC/?taken-by=polana_wilanow