Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Konferencja dla rodziców – Chcę być Skrzydlatym Rodzicem – 10 maja 2020

Konferencja dla rodziców – Chcę być Skrzydlatym Rodzicem – 10 maja 2020
10 marca 2020 Redakcja DZIECI

DLA KOGO?
Konferencja jest skierowana do wszystkich rodziców, którzy zdecydowali się świadomie wychowywać swoje dzieci.

KIM JEST SKRZYDLATY RODZIC?
To rodzic, który wspiera swoje dziecko i buduje z nim bliską relację, opartą na wzajemnym szacunku, zaufaniu i empatii. Skrzydlaty Rodzic dba o swoje potrzeby uwzględniając przy tym potrzeby swojego dziecka. Taki rodzic akceptuje swoje niedoskonałości, nie boi się popełniać błędy, uczyć się na nich i je naprawiać. Jest gotów być zwykłym człowiekiem, ujawniać swoje prawdziwe emocje, stawiać czoła rodzicielskim wyzwaniom i ciągle się rozwijać.

DLACZEGO WARTO?
Chcesz wspierać swoje dziecko, ale nie wiesz jak? Dociera do Ciebie zbyt dużo informacji na temat rodzicielstwa i nie wiesz, która jest rzetelna? Brakuje Ci wsparcia ze strony bliskich? Nie masz czasu chodzić do różnych specjalistów? Chcesz nawiązać nowe znajomości z innymi rodzicami? Jeśli choć na jedno pytanie twoja odpowiedź brzmi TAK to ta konferencja jest dla Ciebie.

Na konferencji:
będziesz mógł/mogła skorzystać z doświadczenia ekspertów z różnych dziedzin w jednym miejscu,
zdobędziesz wiedzę “z pierwszej ręki” na temat rozwoju dziecka, regulowania emocji, rozwiązywania konfliktów oraz stresu w rodzicielstwie, zostaniesz wyposażony/a w narzędzia, dzięki którym będziesz mógł/mogła zatroszczyć się o siebie i swoje dziecko, poznasz innych rodziców, którzy borykają się z podobnymi problemami i będziesz mógł/mogła nawiązać z nimi długotrwałe relacje, po to aby się wspierać nawzajem, poznasz bliżej naszych partnerów – marki stworzone głównie przez rodziców odpowiadające potrzebom rodziców i ich dzieci, będziesz miał/a szansę wygrać któryś z produktów lub usługę od naszych partnerów w wyniku losowania, nie musisz przy tym organizować opieki dla swojego dziecka – nasi animatorzy profesjonalnie zajmą się twoją pociechą, a ty będziesz mógł/mogła skupić się na prelekcji*.

PLAN znajdą Państwo na stronie:
https://skrzydlatyrodzic.pl/chce-byc-skrzydlatym-rodzicem/