Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Konkurs “Novakid’s MusicKid” – nagraj piosenkę i wygraj atrakcyjne nagrody!

Konkurs “Novakid’s MusicKid” – nagraj piosenkę i wygraj atrakcyjne nagrody!
14 stycznia 2021 KatarzynaJamry

Internetowa szkoła języka angielskiego dla dzieci Novakid organizuje konkurs “Novakid’s MusicKid”, w którym do wygrania są wyjątkowe nagrody, a wśród nich nagranie w profesjonalnym studiu muzycznym z asystą znanego kompozytora Piotra Rubika! Aby wygrać, należy przesłać film z wykonaniem anglojęzycznej piosenki przez formularz na stronie konkursowej.

 Novakid to internetowa szkoła językowa, która pomaga dzieciom w wieku 4-12 lat w nauce języka angielskiego online. Podstawą edukacji na platformie jest komunikacja i metoda pełnego fizycznego reagowania (tzw. total physical response), przypominająca naukę języka ojczystego. Proces edukacji jest prowadzony w formie zabawy i wzbogacają go takie rozwiązania, jak: wirtualna rzeczywistość, interakcja i grywalizacja, by jak najbardziej uatrakcyjnić najmłodszym naukę języka. Mali uczniowie mają do dyspozycji ponad 150 anglojęzycznych nauczycieli z całego świata.

W wokalnym konkursie Novakid zachęca wszystkie twórcze dzieci do podzielenia się swoją muzyczną pasją. Aby wziąć udział w “Novakid’s MusicKid” wystarczy wysłać nagranie anglojęzycznej piosenki, wykonanej samodzielnie przez dziecko. – Z doświadczenia pedagogów w Novakid wiemy, że prawdziwa pasja to najlepsza droga do ogólnego rozwoju najmłodszych. To właśnie pasja uczy wytrwałości, poszerza horyzonty i dodaje wiary w siebie. Dlatego też chcemy wspierać i motywować naszych uczniów do inwestowania w swoje zainteresowania i hobby. Z myślą o zdolnych dzieciach zdecydowaliśmy się zorganizować konkurs, który łączy w sobie zarówno talent wokalny, jak i naukę angielskich wyrażeń i słówek – mówi Max Azarov, CEO Novakid.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-12 lat i potrwa do 28.01.2021 r. Nagranie z  wykonaniem anglojęzycznej piosenki (trwające 30-45 sekund) należy wysłać przez formularz na stronie https://new.novakid.pl/musickid lub umieścić umieścić film w publicznym poście w aplikacji Instagram i oznaczyć profil @novakidpolska. Konkurs podzielony jest na trzy tury. W każdej z nich Jury złożone z przedstawicieli Novakid oraz z Piotra Rubika wyłoni zwycięzcę poszczególnej tury i tym samym kandydata do Nagrody Głównej, przyznanej następnie w głosowaniu przez publiczność w dniach 31.01-05.02. W każdej z trzech tur przyznana zostanie również Nagroda Publiczności.

Nagroda Główna to nagranie piosenki w profesjonalnym studiu z asystą Piotra Rubika. Oprócz tego w puli nagród znajdują się: pakiety lekcji języka angielskiego na platformie Novakid, komplety pościeli Hop Design, książki dla dzieci od Grupy Wydawniczej Publicat S.A, lampki dziecięce od sklepu Lovely Home, słodkości marki Brześć, gry integracyjne Pytaki, kosmetyki Sylveco oraz vouchery do parku rozrywki Rabkoland od sklepu Juhasek!

 

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj: https://new.novakid.pl/musickid

Patronami medialnymi konkursu są: MamaDu.pl, Magazyn Dzieci, Supermamy.papilot.pl.