Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Leniwiec

Leniwiec
18 maja 2018 Redakcja DZIECI

Juz od 5 lat na poznańskich Winogradach kawiarnia Leniwiec gości swoich małych klientów wraz z ich opiekunami. Najmłodsi mają tu własną przestrzeń pełną inspirujących gier i zabawek, a rodzice mogą liczyć na chwilę wytchnienia – przy gazecie, aromatycznej kawie czy domowym cieście i obiedzie. Klienci kawiarni mogą wziąć udział w licznych warsztatach, jak i zorganizować rodzinne przyjęcie czy urodziny dziecka. 

LENIWIEC to klubokawiarnia dla rodzin, która wyróżnia się autorską aranżacją wnętrza, opartą z jednej strony na wyjątkowym, dużym stole – idealnym do wspólnego spędzania czasu w większym gronie, a z drugiej na placu zabaw – dającym dzieciom zajęcie na długi czas.

Każdego ranka Leniwiec otwiera swe progi dla najmłodszych dzieci – jeszcze nieuczęszczających do przedszkola. Dla maluchów, już od 6 miesiąca życia, przygotowano zajęcia umuzykalniające, sensoryczne, adaptacyjne.

W soboty troszkę starsze dzieci tworzą niezwykłe prace podczas inspirujących warsztatów artystycznych, a ich opiekunowie odpoczywają przy pysznej kawie.

W Cafe Leniwiec można również organizować przyjęcia – zarówno dla rodziny, jak i przyjaciół dziecka. Bogata oferta przyjęć urodzinowych przyciąga dzieci w różnym wieku, a smaczne obiady, tarty czy przekąski oraz swobodna atmosfera zachęcają do rodzinnego świętowania najważniejszych wydarzeń rodzinnych.

Latem i w czasie ferii organizowane są półkolonie, podczas których dzieci z okolicznych szkół i przedszkoli bezpiecznie i kreatywnie spędzają czas – gotując, tworząc i świetnie się bawiąc.


źródło zdjęcia: http://cafeleniwiec.pl/miejsce/