Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

MAMAVILLE SHOP UP VOL.2 POZNAŃ

MAMAVILLE SHOP UP VOL.2 POZNAŃ
21 listopada 2018 Redakcja DZIECI

MAMAVILLE SHOP UP VOL.2 POZNAŃ

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu zbieramy oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Organizatorzy zapraszają na mikołajkowe przedświąteczne Mamaville ShopUP – to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.

Przez trzy dni wystawcy zaprezentują dla Was najlepsze produkty związane z ciążą i macierzyństwem oferowane przez wyselekcjonowanych polskich projektantów oraz asortyment najwyższej jakości. Najbardziej znane polskie marki i firmy pojawią się z najnowszymi kolekcjami i ofertami z branż:

ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Będzie to idealna okazja do zaopatrzenia się w prezenty dla dzieci i przyszłych mam.

Plan wydarzeń towarzyszących:
6.12 – Warsztaty oraz atrakcje dla dzieci
7-8.12 – Warsztaty dla dorosłych
Szczegółowy plan na www.mamaville.pl

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Targi Mamaville to cykliczna impreza odbywająca się w czterech polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu.

Nadchodząca edycja:

  • POZNAŃ

Mamaville ShopUp Poznań vol.2

Czwartek-Sobota // 6-8.12 // Stary Browar // Pasaż poziom 0
ul. Półwiejska 42 Poznań
WSTĘP WOLNY, godziny 9:00 – 21:00

Link do wydarzenia na FB: https://web.facebook.com/events/2187796984806015