Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci

MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci
11 kwietnia 2019 Redakcja DZIECI

sobota 13.kwietnia / 16:00 i 17:15 / Centrum Łowicka / ul. Łowicka 21 Warszawa

Zapraszamy Was gorąco na koncert z elementami zajęć umuzykalniających zgodnych z teorią uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia polegają na stymulowaniu słuchu małych dzieci (w wieku od 1 miesiąca do ok.3 lat) za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu, a na koncercie dodatkowo usłyszycie muzykę wykonywaną na żywo na różnych instrumentach! Koncert skierowany jest do rodzin z dziećmi do około 3.roku życia.

Wspólnie będziemy śpiewać, rytmizować, tańczyć, słuchać i wykonywać muzykę z Wami. Usłyszycie melodie znane z domu, przedszkola, a na pewno poznacie nowe utwory. To czas wiosenny, więc na pewno nie zabraknie radosnych akcentów. Bawimy się na podłodze, siedzimy na poduszkach, bez kapci, można przynieść swój kocyk. Koncerty odbędą się w Małej Sali Baletowej na pierwszym piętrze w Centrum Łowicka.

Prowadzące: Anna Natalicz i Tatiana Szafraniec. Doświadczone mamy, artystki, nauczycielki muzyki, absolwentki akademii muzycznych, pasjonatki, instruktorki zajęć gordonowskich.

Więcej o MeloKoncertach: facebook.com/MeloMaluchyMeloKoncerty

Bilety w cenie 20 zł/osoba dostępne na portalu https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/impresariat-barbara-jagodzinska-habisiak,808/melokoncert,6903?eventId=150072#

Patroni medialni i partnerzy MeloKoncertu:

Dzieci – magazyn rodziców przedszkolaków

Egaga.pl

Qlturka.pl

Egodziecka.pl

TaTenTo

Muzyka dla Smyka w Warszawie

Mamaklub.pl

Wawakids.pl

Wydawnictwo Mamania

Rodzicowo.pl

Mamajakty.pl