Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci w Warszawie

MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci w Warszawie
6 grudnia 2018 Redakcja DZIECI

sobota 15.grudnia / 10:00 i 11:30 / Centrum Łowicka / ul. Łowicka 21 Warszawa

Zapraszamy Was gorąco na świąteczny zimowy koncert z elementami zajęć umuzykalniających zgodnych z teorią uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia polegają na stymulowaniu słuchu małych dzieci (w wieku od 1 miesiąca do ok.3 lat) za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu, a na koncercie dodatkowo usłyszycie muzykę wykonywaną na żywo na różnych instrumentach! Koncert skierowany jest do rodzin z dziećmi do około 3.roku życia.

Wspólnie będziemy śpiewać, rytmizować, tańczyć, słuchać i wykonywać muzykę z Wami. Usłyszycie melodie znane z domu, przedszkola, a na pewno poznacie nowe utwory! To czas świąteczny, więc na pewno nie zabraknie zimowych i bożonarodzeniowych akcentów. Bawimy się na podłodze, siedzimy na poduszkach, bez kapci, można przynieść swój kocyk. Koncerty odbędą się w Sali baletowej na pierwszym piętrze w Centrum Łowicka.

Prowadzące: Anna Natalicz, Tatiana Szafraniec i Eva Piłat. Doświadczone mamy, artystki, nauczycielki muzyki, absolwentki akademii muzycznych, pasjonatki. Na koncercie pojawi się też gość specjalny!

Więcej o MeloKoncertach: www.facebook.com/melomaluchymelobrzuchy

Bilety w cenie 20 zł/osoba dostępne na portalu https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/impresariat-barbara-jagodzinska-habisiak,808/melokoncert,6903?eventId=127008#

Patroni medialni i partnerzy MeloKoncertu:

Dzieci – magazyn rodziców przedszkolaków
Dziecko w Warszawie
Egaga.pl
Qlturka.pl
Egodziecka.pl
TaTenTo
Muzyka dla Smyka w Warszawie
Info Rodzinka Warszawa
Miastodzieci.pl
Wolnasobota.pl
Mamaklub.pl
Rodzice.pl
Czasdzieci.pl
Wawakids.pl
Wydawnictwo Mamania
Legalna Kultura
Music Playground

Koncert dofinansowany ze środków Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.