Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci

MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci
17 września 2018 Redakcja DZIECI

Zapraszamy do nowej szkoły językowej i kawiarni Nawijka na warszawskiej Pradze Północ na MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci.

Koncert odbędzie się w sobotę 22/09 o o dwóch godzinach do wyboru 10:00 lub 11:15. Wstęp 20 zł/osoba. Spotkanie przeznaczone jest dla rodzin z małymi dziećmi do 3.roku życia.

MeloKoncert to połączenie zajęć umuzykalniających (zgodnych z teorią uczenia się muzyki amerykańskiego muzyka i pedagoga Edwina Eliasa Gordona) z koncertem. Zajęcia gordonowskie polegają na stymulowaniu słuchu małych dzieci (w wieku od 1 miesiąca do ok.3 lat) za pomocą śpiewu w różnorodnych skalach muzycznych oraz dzięki zabawom rytmicznym i ruchowym.

Będziemy dla Was grać na żywo na instrumentach klawiszowych i skrzypcach, śpiewać, rytmizować, tańczyć i słuchać muzyki. Usiądziemy na podłodze na poduszkach, miękkich materacach i dywanikach. A Wy usłyszycie piosenki i melodie znane z domu, żłobka czy przedszkola, poznacie też nowe utwory, których wcześniej nie słyszeliście. Dobra zabawa gwarantowana!

MeloKoncerty to znana marka w Warszawie, pierwsze spotkanie odbyło się w kwietniu 2017 roku, a od tego czasu udało się zorganizować niemal 40 koncertów dla niemowląt i małych dzieci. We wrześniu 2017 otrzymaliśmy od warszawskich rodziców nagrodę SŁONECZNIKI dla najbardziej rozwojowych inicjatyw dla dzieci.

Koncerty poprowadzą Anna Natalicz i Tatiana Szafraniec. Mamy, nauczycielki muzyki oraz artystki, absolwentki szkół i akademii muzycznych, certyfikowane nauczycielki gordonków. W Nawijce w każą środę o 11:30 prowadzone są regularne zajęcia gordonowskie – warto z nich skorzystać!

Więcej o idei MeloKoncertów na stronie www.facebook.com/melomaluchymelobrzuchy

Bilety w cenie 20 zł/uczestnik dostępne na: https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/impresariat-barbara-jagodzinska-habisiak,808/melokoncert,6903?eventId=118934

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1912545615721797/


Patroni medialni MeloKoncertu:
Dziecko w Warszawie
Dobra Mama
Dzieci – czasopismo dla rodziców przedszkolaków
Muzyka dla Smyka w Warszawie
Info Rodzinka Warszawa
TaTen To
mamaklub.pl
miastodzieci.pl
czasdzieci.pl
Radio dla Ciebie

Organizator: MeloMaluchy MeloBrzuchy/Fundacja Camerata Varsovia/Impresariat Barbara Jagodzińska-Habisiak