Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Naturalny i skuteczny sposób na rozstępy – poznaj STRIOVER™!

Naturalny i skuteczny sposób na rozstępy – poznaj STRIOVER™!
9 czerwca 2020 Redakcja DZIECI

Składnik aktywny inspirowany kuracją z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego? To możliwe! Poznaj STRIOVER™ – prawdziwy kosmetyczny hit, który już po 28 dniach stosowania skutecznie redukuje widoczność rozstępów!

Skuteczność pochodząca z natury

Działanie unikalnego fitokompleksu STRIOVER™ jest potwierdzone badaniami In Vitro
i In Vivo. Swoją niesamowitą skuteczność zawdzięcza dwóm roślinom, które w tradycyjnej medycynie chińskiej stosowane są do zwiększenia Qi, czyli energii życiowej.

 • Traganek błoniasty – roślinny adaptogen, który chroni skórę przed działaniem niesprzyjających czynników zewnętrznych i wykazuje działanie przeciwzapalne. Obecność saponin (roślinnych pochodnych cukrów) i polisacharydów wspomaga także proces naprawy struktur skóry, które ulegają zniszczeniu w procesie powstawania rozstępów.
 • Dzwonkowiec kosmaty wzmacnia siły obronne organizmu i jego wytrzymałość, działa przeciwstarzeniowo i eliminuje wolne rodniki. Jest ziołem bogatym
  w polisacharydy i saponiny, które mają korzystny wpływ na skórę z rozstępami.

Naturalne zmniejszanie rozstępów

Sekret skuteczności kuracji osoczem bogatopłytkowym (PRP) tkwi w tak zwanych autologicznych czynnikach wzrostu, które efektywnie stymulują do pracy komórki skóry. Chodzi tutaj między innymi o fibroblasty, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu
i elastyny – substancji kluczowych dla jej prawidłowej struktury. STRIOVER™ mobilizuje je do pracy na podobnej zasadzie, co PRP. Dzięki temu skutecznie radzi sobie z rozstępami, niezależnie od źródła ich pochodzenia – zarówno z białymi (tymi najbardziej uciążliwymi
i często permanentnymi), jak i czerwonymi. Nasz innowacyjny fitokompleks zmniejsza ich obwód, widoczność i chropowatość. A to wszystko po zaledwie 28 dniach stosowania! Efekt? Bardziej jędrna i elastyczna skóra oraz widoczne zmniejszenie widoczności rozstępów.

To wszystko sprawia, że STRIOVER™ jest niezastąpionym sojusznikiem tych, których skóra jest podatna na powstawanie rozstępów – osób z tendencją do wahań wagi, aktywnych, młodzieży w okresie intensywnego wzrostu, kobiet w ciąży i po porodzie.

Jak działa STRIOVER™?

Głównym celem STRIOVER™ jest redukcja rozstępów i „rozbudzenie” komórek skóry
– fibroblastów (odpowiedzialnych za tworzenie m.in. kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego), do tego, by produkowały naturalne czynniki wzrostu poprawiające jej kondycję. Ale to nie wszystko, bo dodatkowo składnik ten:

 • powoduje znaczny wzrost syntezy kolagenu typu I (o 378%) i III (o 240%), którego ilość drastycznie spada w miejscach występowania rozstępów,
 • zwiększa w rozstępach poziom czynników wzrostu, zwanych aktywatorami fibroblastów (TGFβ – o 34% i FGFb – o 28%), dzięki czemu skutecznie reaktywuje te komórki skóry do wznowienia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.
 • o 81% obniża poziom enzymu niszczącego kolagen MMP1,
 • o 22% zwiększa grubość naskórka, który w miejscu rozstępów jest cieńszy,
 • poprawia strukturę skóry, dzięki zwiększaniu gęstości komórek w naskórku i skórze właściwej.

Jak dokładnie STRIOVER™ działa na Twoją skórę?

 • redukuje obwód rozstępów i ich chropowatość,
 • zwiększa elastyczność i jędrność skóry,
 • zmniejsza intensywność zaczerwienienia rozstępu,
 • wpływa na mikrorzeźbę skóry z rozstępami – stają się one mniej widoczne i bardziej jednorodne.

Zredukuj rozstępy i ujędrnij skórę z PHLOV

STRIOVER™ z racji swoich niesamowitych właściwości znalazł się w składzie nowej serii produktów do pielęgnacji skóry z rozstępami od PHLOV:

TAKE CONTROL, BABE! – intensywnego balsamu przeciw rozstępom.

GET UP, GRILS! – intensywnie ujędrniającego serum do biustu.