Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Niania elektroniczna EZVIZ BM1 wspiera rodziców w opiece nad dzieckiem

Niania elektroniczna EZVIZ BM1 wspiera rodziców w opiece nad dzieckiem
30 września 2022 Redakcja

Marka EZVIZ wprowadza na rynek swoją pierwszą, zasilaną sztuczną inteligencją, miniaturową kamerkę do monitoringu dzieci. Odznaczająca się wyjątkowym designem, e-niania BM1 ma za zadanie wspierać nowych rodziców w ich codziennych obowiązkach i zapewniać stałą opiekę nad najmłodszymi członkami rodziny.

29 września 2022 – EZVIZ, światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, poszerza portfolio produktów smart home o swoją pierwszą kamerę nianię. EZVIZ BM1 to niewielkie i dopracowane pod kątem designu urządzenie, zasilane bateryjnie i dostosowane do monitorowania aktywności dziecka 24/7. Dzięki wbudowanemu procesorowi AI pozwala ona na wykrywanie płaczu dziecka oraz detekcję jego ruchów, stanowiąc jedną z najinteligentniejszych kamer na rynku.

Kamera BM1 w połączeniu z aplikacją EZVIZ pozwala rodzicom na kontrolowanie samopoczucia pociechy zarówno podczas snu czy zabawy, jak i w momencie, gdy płacze i ma gorszy humor. Jest ona wykonana z najlepszej jakości materiałów bezpiecznych dla niemowląt i posiada przemyślaną, bezkablową konstrukcję, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo dziecka. Ponadto, e-niania obsługuje nagrywanie wideo uruchamiane poprzez ruch maleństwa, dzięki czemu rodzice zyskują wizualny album najpiękniejszych chwil dorastania swoich pociech.
Rodzicielstwo w wydaniu smart
Na przestrzeni ostatnich dziewięciu lat kamery wewnętrzne marki EZVIZ zawitały do milionów domów na całym świecie. Elektroniczna niania BM1 to kolejny krok w stronę rozbudowania spektrum produktów inteligentnego domu o nowe kategorie urządzeń odpowiadające na potrzeby użytkowników.
Wyjątkowy design i subtelna konstrukcja BM1 odróżniają e-nianię od tradycyjnych kamer domowych o większych rozmiarach. Jej zwierzęcy kształt i dwie pastelowe wersje kolorystyczne z łatwością wpasowują się do wnętrza każdego dziecięcego pokoju. Co więcej, kamera jest w 100% bez kablowa, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania dodatkowych zabezpieczeń dla przewodów wokół łóżeczka lub w miejscach aktywności dziecka. W trosce o wrażliwą i podatną na alergeny skórę niemowlęcia, EZVIZ zastosował nietoksyczny silikon do owinięcia obudowy kamery, dzięki czemu jest ona bezpieczna na wypadek chęci schwytania urządzenia przez małe ciekawskie rączki.