Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Plac Zabaw

Plac Zabaw
18 maja 2018 Redakcja DZIECI

Plac Zabaw na Placu Wolności 8 to wyśmienite miejsce na spotkanie rodzin z dziećmi, warsztatownia, księgarnia i przyjęcia urodzinowe w najlepszym wydaniu – scenariusze tworzone są z pasją, w oparciu o książkę, rzemiosło, technikę i sztukę! To mała kawiarnia z salami zabaw, gdzie wśród dźwięków lasu można wypić ekologiczną kawę, podaną z mlekiem roślinnym, wysokiej jakości herbaty oraz zjeść bezglutenowe i beznabiałowe ciasto.

To także bardzo dobra warsztatownia z koncertami, opowiadaczami bajek, artystami i współpracującymi rzemieślnikami różnych specjalności oraz księgarnia z unikatowymi książkami dla dzieci oraz rodziców i dziadków poszukujących informacji na temat rodzicielstwa bliskości, wychowania i pracy w duchu porozumienia (NVC) oraz narodzin bez przemocy. Dla przyszłych rodziców w programie są takie zajęcia jak: przygotowanie do łagodnych narodzin wg Brithlight i Spinning Baby (doula Ada Werc), BLW i rozszerzanie diety dla maluszków (Ewa Masełkowska), zajęcia z integracji sensorycznej, fizjoterapii i masażu Shantala (Justyna Tempska), grupa wsparcia laktacyjnego (Agnieszka Mrówczyńska), warsztaty wzmacniania systemu immunologicznego dla najmłodszych (Agnieszka Krzemińska) oraz seminaria inspirujące na licencji Familylab o budowaniu poczucia wartości u naszych dzieci, sztuce mówienia „nie” z miłości i współczesnym przywództwie w rodzinie (Ania Mazek). To tylko część propozycji! Dla najmłodszych organizowane są grupy zabawowe i zajęcia edukacyjne z elementami sensoplastyki oraz sensoryki – Instytut Dzieci Lasu, umuzykalnianie wg teorii Gordona, umuzykalnianie w języki angielskim, zajęcia przygotowujące do przedszkola, dla starszych dzieci warsztaty bębniarskie, taneczne, pracownia plastyczna i teatralna, zajęcia edukacyjne z klockami LEGO oraz robotyka, animacja filmowa, kurs koncentracji i pamięci oraz nowość w tym sezonie – Mała Jazda Taśmociągiem i warsztaty modelarskie. Czy to już wszystko? Nie! Każda środa dla seniora to dzień z zajęciami gimnastyki umysłu 50+, a dla babci i dziadka nie lada gratka, gdy przyjdą na Plac Zabaw z wnukami ,otrzymają nieodpłatnie kawę lub herbatę!


adres: Plac Zabaw, Plac Wolności 8, Poznań

tel.: 61/816 27 01, 502 554 580

email: placzabawpoznan@gmail.com

www: facebook.com/PlacZabawPoznan

 

źródło zdjęcia:  https://www.facebook.com/PlacZabawPoznan/photos/a.403946619621934.114657.403946149621981/2014067145276532/?type=3&theater