Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Pranie i suszenie w mgnieniu oka – nowe pralko-suszarki Hisense

Pranie i suszenie w mgnieniu oka – nowe pralko-suszarki Hisense
19 lutego 2022 Redakcja

Zbyt wiele urządzeń w łazience może zabrać dużo miejsca. Natomiast rozwiązanie, jakim jest pralko-suszarka w jednym, to nie tylko komfort i więcej przestrzeni. Dzięki innowacjom Hisense zaoszczędzisz również czas i pieniądze, a tryb Superszybki zapewni w godzinę w pełni czyste i suche!

Rozwiązania dla każdego
Nowe pralko-suszarki Hisense docenią przede wszystkim Ci, dla których pranie może stanowić trudność – dobranie odpowiedniej ilości środków piorących, długie czekanie na wysuszenie czy konieczność zrezygnowania z ubrania ulubionych rzeczy, które są brudne, niedługo przed spotkaniem czy wyjazdem.

Przede wszystkim pralko-suszarki z linii PureJet mają innowacyjny system dozowania AutoDosing. Dzięki niemu uzupełniasz pojemnik na płyn do prania lub proszek tylko raz na nawet 20 prań! System automatycznie dopasuje dozowanie środków piorących do wielkości prania i wybranego programu.

Ubrania gotowe w mgnieniu oka!
Jeśli potrzebujesz, by Twoje ulubione ubrania były czyste i gotowe prawie natychmiast, Hisense ma na to rozwiązanie. Wszystkie ubrania do 1 kilograma wyczyścisz w ciągu godziny. Tryb Superszybki to 15 minut prania oraz 45 minut suszenia. Idealnie sprawdzi się więc przed wyjazdem, treningiem lub gdy po prostu zależy Ci na czasie i nie możesz się obyć bez ulubionej sukienki czy jeansów.

Suszenie tak, jak potrzebujesz
Hisense ułatwi również sortowanie ubrań, oferując cztery tryby suszenia. Dla tkanin jednowarstwowych, możesz użyć trybu najszybszego Suche do szafy – po wyjęciu są gotowe do odłożenia. Natomiast do tych, które wymagają dłuższego czasu – grubych tkanin, wielowarstwowych ubrań, można użyć programu Bardzo suche. Wtedy rzeczy można odwiesić, by materiał lepiej się ułożył. Jeśli ubrania będą prasowane, warto użyć opcji Suszenie do prasowania. Odzież będzie lekko wilgotna, co ułatwi pracę żelazka. Ostatnim charakterystycznym dla tych urządzeń Hisense trybem jest Suszenie na czas – można jej użyć, jeśli znajdziesz na metce ubrań odpowiednie oznaczenia i zaprogramujesz odpowiednią długość suszenia.

Spokojny sen
Dzięki nowoczesnemu silnikowi inwerterowemu PowerDrive, pranie nie obudzi Ciebie ani sąsiadów. To rozwiązanie w przeciwności do zwykłych pralek i pralko-suszarek zmniejsza ilość hałas. Ma też niebagatelny wpływ na oszczędności – silnik tego typu zmniejsza o prawie 50% zużycie energii, a także samych komponentów pralko-suszarek Hisense.

Więcej informacji o Hisense na stronie: https://pl.hisense.com/