Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Przyjaciel na zawsze Premiera: 12 listopada 2020 roku

Przyjaciel na zawsze Premiera: 12 listopada 2020 roku
12 listopada 2020 Redakcja

Kogo można spotkać w zimowym lesie? Serdecznych i troskliwych przyjaciół! Dzięki nim nawet siarczysty mróz nie jest straszny!
Poznajcie historię uroczego bałwanka i małej wiewiórki, między którymi nawiązuje się niezwykła przyjaźń.
Pewnego zimowego dnia, wiewiórka po wyjściu ze swojej dziupli zauważyła coś bardzo dziwnego – samotnego i drżącego z zimna bałwanka. Od tamtej pory nie może o nim zapomnieć. Postanawia mu pomóc. Tak zaczyna się wyjątkowa przyjaźń. Ale czy będzie ona trwała wiecznie?

Wzruszająca opowieść o sile przyjaźni, która trwa pomimo rozłąki. Piękny tekst autorstwa Ellen DeLange uczy empatii, wrażliwości i pomaga dziecku poradzić sobie z trudnymi emocjami, np. w sytuacji rozstania z bliską osobą. Forma pictruebooka – prosty tekst i całostronicowe ilustracje, sprawią, że będzie to idealna książka dla wszystkich maluchów.
„Przyjaciel na zawsze” to idealna książka na zimowe dni! Wspólnie z dzieckiem przenieście się do lasu pokrytego puszystym śniegiem. Oprócz bałwanka i wiewiórki spotkacie m.in. renifera, szopa pracza, jeżozwierza i sowę! Gdy za oknem ziąb, Wam po lekturze zrobi się ciepło i przyjemnie, jak po otuleniu miękkim szalikiem.

autorka: Ellen DeLange

wiek: 4+

wydawnictwo: Zielona Sowa