Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Zapraszamy na seminarium „Coaching Rodzicielski”!

Zapraszamy na seminarium „Coaching Rodzicielski”!
22 stycznia 2020 Redakcja DZIECI

Metoda Conscious Parenting wzbudza wiele emocji na całym świecie oraz inspiruje rodziny do zmiany stylu życia, przekonań oraz analizy schematów społecznych i kulturowych, w których funkcjonują. Jej autorka – dr Shefali Tsabary została ogłoszona przez Oprah Winfrey najlepszą psycholog rodzinną i regularnie jest gościem jej programu.

Istnieje wiele podejść i metod wychowawczych, które w głównej mierze koncentrują się na dziecku. W przeciwieństwie do nich Świadome Rodzicielstwo skupia się na rodzicu i pokazuje wychowanie z zupełnie innej perspektywy – jako głęboki proces rozwojowy, dzięki któremu możliwe jest zrozumienie schematów i relacji przyczynowo-skutkowych, mających wpływ na zachowanie oraz podejmowane decyzje wychowawcze. Pozwala również nawiązać głęboką relację z samym sobą, a w konsekwencji tego z własnym dzieckiem.

Agenda do pobrania TUTAJ

Podczas seminarium „Coaching Rodzicielski” uczestnicy wezmą udział w prelekcjach oraz warsztatach prowadzonych przez wybitnych polskich i zagranicznych praktyków zajmujących się coachingiem rodzicielskim. Naszym gościem specjalnym będzie dr Shefali Tsabary (prelekcja online – streaming na żywo).

Serdecznie zapraszamy rodziców, pedagogów, psychologów, nauczycieli, coachów, trenerów, specjalistów pracujących z dziećmi oraz wszystkie osoby zainteresowane Świadomym Rodzicielstwem.

Szczegółowe informacje i zapisy dostępne na stronie:
https://www.kozminski.edu.pl/pl/jednostki/centrumcoachingu/coaching-rodzicielski-swiadome-rodzicielstwo/