Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Rodzinne weekendy w Restauracji Akademia

Rodzinne weekendy w Restauracji Akademia
28 maja 2018 Redakcja DZIECI

W każdą sobotę i niedzielę Restauracja Akademia zaprasza na weekendowe menu i kreatywne warsztaty dla dzieci pod opieką animatorek. To prawdziwe wytchnienie dla rodziców i frajda dla milusińskich – podczas gdy dzieci dobrze się bawią, ich opiekunowie mogą oddać się degustacji smacznych potraw polskiej kuchni czy nieskrępowanej rozmowie.

W każdy weekend, w godzinach 12-18, Restauracja Akademia, oprócz specjalnego rodzinnego menu, zapewnia profesjonalną opiekę wykwalifikowanych animatorów z doświadczeniem pedagogicznym oraz wszelkie materiały plastyczne.

Makaronowe wyklejanki, Kolaże z mapami marzeń, Owocowe witraże to tylko niektóre propozycje tematów animacji dla dzieci na sobotnio-niedzielne popołudnia. Zajęcia w Restauracji Akademia, mieszczącej się na Górnym Mokotowie, od dłuższego czasu cieszą się niezwykłą popularnością zarówno samych milusińskich,
jak i ich rodziców.

Poza weekendami Akademia organizuje świąteczne cateringi i kulinarne wydarzenia. Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszej strony internetowej:
www.restauracjaakademia.pl oraz profilu na facebooku.
Warszawa, ul. Różana 2,
tel: 784 902 902


źródło zdjęcia: https://restauracjaakademia.pl/galeria/