Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Święta pełne czasu!

Święta pełne czasu!
7 grudnia 2021 Redakcja

Z roku na rok wybór ciekawego, przydatnego, a jednocześnie nietuzinkowego podarunku dla bliskiej nam osoby się coraz większym wyzwaniem. Dziś z pomocą przychodzi TOP 5 pomysłów na prezenty od Pani Swojego Czasu. Podaruj ukochanej osobie czas: czas dla siebie, czas na rozwój, czas na relaks!

Kalendarz dla dzieci
Pozwól swojemu dziecku odkryć czas razem z odjazdowym kalendarzem kreatywnym PSC dla uczniów i przedszkolaków. Tutaj świetna zabawa nigdy się nie kończy – można kolorować, wyklejać, rysować po śladzie i przemierzać labirynty, a przy okazji planować obowiązki i przyjemności, poznawać miesiące i dni oraz odkrywać, czym jest czas. Razem z kalendarzem Twoje dziecko otrzymuje także trzy arkusze naklejek w formacie A4 – z dniami tygodnia, kształtami oraz nazwami lat i miesięcy. Wspólnie bawcie się czasem… każdego dnia!
https://www.paniswojegoczasu.pl/sklep/kalendarz-dla-dzieci/

Książka „Dzieci i czas”
To nie jest książka, dzięki której Twoje dzieci jakieś będą albo jakieś nie będą. To jest książka dla Ciebie – rodzicu. Dla mamy albo taty. A nawet babci i dziadka. Dla każdego, kto ma do czynienia z dziećmi i chciałby wiedzieć, jak je nauczyć, by sensownie działały, organizowały i korzystały z życia. Dzięki tej książce dowiesz się m.in.: dlaczego nie możesz mieć czasu na wszystko; jak nauczyć się organizacji, będąc rodzicem; od czego zacząć planowanie w rodzinie; po co Twojemu dziecku kalendarz; jak nauczyć siebie (i innych) odpuszczania; kiedy wprowadzić dziecko w temat planowania.
https://www.paniswojegoczasu.pl/sklep/ksiazka-dzieci-i-czas-jak-zorganizowac-zycie-w-rodzinie/

Ścianer Pełen Czasu
Nowa odsłona uniwersalnej wersji kalendarza do wielu zadań świetnie sprawdzi się jako centrum dowodzenia w Twojej rodzinie. 12 kart miesięcznych w kolorowej oprawie to uniwersalny układ 31 dni. Planowanie ze Ścianerem możesz rozpocząć w dowolnym momencie w roku – wybierasz właściwą kartę miesiąca, uzupełniasz dni i gotowe! Aż pięć rubryk dla każdego dnia pozwala na rozplanowanie wielu różnych działań lub przypisanie ich do konkretnych członków rodziny. Teraz wystarczy jedno spojrzenie i każdy może sprawdzić zadania swoje i swoich bliskich, dzięki czemu łatwiej jest zaplanować czas wolny, rodzinny wypad czy Twoje spotkanie z przyjaciółką.
https://www.paniswojegoczasu.pl/sklep/scianer-pelen-czasu/

Dziennik Wieloletni
Dziennik Wieloletni to stworzone z ogromną starannością narzędzie rozwojowe, które będzie towarzyszyło Ci przez 5 lat. Zaczynasz jego prowadzenie w dowolnym dniu i codziennie odpowiadasz na krótkie pytanie, a potem – na przestrzeni kilku lat – dostrzegasz, jak zmieniało się Twoje spojrzenie na siebie samą, otoczenie i świat. Dziennik Wieloletni skłoni Cię do tego, byś koncentrowała pełnię uwagi na sobie, choćby przez minutę dziennie.
https://www.paniswojegoczasu.pl/sklep/dziennik-wieloletni-zolty/

Kalendarz Pełen Czasu
Twój 2022 rok będzie pełen czasu za sprawą tego pięknego i praktycznego Kalendarza Pełnego Czasu. To idealne połączenie gotowych rozwiązań do planowania z miejscem na Twoje swobodne działanie. Dzięki temu nie będziesz traciła czasu na projektowanie własnych stron kalendarzowych, a z drugiej strony zyskasz przestrzeń na spontaniczne zapiski czy bazgroły.
https://www.paniswojegoczasu.pl/sklep/kalendarz-pelen-czasu-2022-morski/