Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Tablica manipulacyjna a rozwój dziecka

Tablica manipulacyjna a rozwój dziecka
21 maja 2020 Redakcja DZIECI

Podczas pierwszych lat życia maluch odkrywa otoczenie i przetwarza ogromną ilość bodźców. To czas jego kluczowego rozwoju, do którego niezbędna jest zrównoważona stymulacja. Jako rodzic zadbaj o właściwe i bezpieczne narzędzie odpowiadające na potrzeby ciekawego świata malca. Wybierz tablicę manipulacyjną Woobiboo, która rozwija zmysły, edukuje i sprawia masę frajdy.

W trosce o odpowiednią edukację swojej pociechy, pozwól jej na ćwiczenie podstawowych zdolności już od pierwszych lat życia. Postaw na produkt, który zgodnie z zasadą Montessori umożliwi dziecku wybór preferowanych elementów do zabawy i rozwój według indywidualnych predyspozycji. Dzięki częściom o zróżnicowanym stopniu trudności, Woobiboard pozwala na stopniowe odkrywanie nowych zdolności.

Nauka przedmiotów codziennego użytku

Tablica manipulacyjna to przede wszystkim przemyślane połączenie elementów, z którymi dziecko spotyka się w codziennym życiu – sznurowadła, zasuwki, rzepy, światełka czy trąbka. Znajomość tych przedmiotów pozwoli mu oswoić się z ich obsługą oraz poznać działanie małych, prostych procesów jak naciskanie przycisków czy kręcenie drewnianych trybików, które są zupełnie nowe dla małego majsterkowicza.

Koncentracja i motoryka

Woobiboards są zaprojektowane tak, aby dziecko w trakcie zabawy mogło zdobywać cenne umiejętności koncentracji i cierpliwości oraz rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową. Bucik do sznurowania na tablicy PLUS, guziczki z pętelkami na tablicy MIDI czy suwak na Woobiboard STANDARD to tylko niektóre z elementów do ćwiczenia skupienia uwagi malucha i efektywnego działania małych rączek.

Dojrzewanie z tablicą manipulacyjną

Ponadczasowe produkty Woobiboo to zabawki, które towarzyszą dziecku przez długie lata. Dzięki zróżnicowanym elementom tablica sprawia wielką radość zarówno maluchowi, jak i kilkulatkowi. Malec będzie miał frajdę z wydawanych dźwięków, a jak trochę podrośnie – nauczy się zapalać światełka i otwierać kłódkę. Zgodnie z metodą Montessori, Woobiboard pomoże dziecku rozwijać się według indywidualnych predyspozycji, a dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wysokiej jakości – posłuży także młodszemu rodzeństwu.

Woobiboo to certyfikowane produkty tworzone z myślą o małych odkrywcach i ciekawych świata majsterkowiczach. Elementy tablic manipulacyjnych zaspokajają potrzeby zaintrygowanych otoczeniem maluchów, rozwijają ich zmysły i sprawiają radość. Do tego – dzięki autorskim projektom i pięknym pastelowym kolorom, Woobiboard cieszą oko i są stylową ozdobą każdego pokoiku dziecięcego. Wszystkie modele tablic oraz inne produkty Woobiboo dostępne są na stronie internetowej www.woobiboo.pl