Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Thule prezentuje miejską spacerówkę Thule Shine – idealną dla aktywnych rodzin

Thule prezentuje miejską spacerówkę Thule Shine – idealną dla aktywnych rodzin
31 maja 2022 Redakcja

Firma Thule wprowadza na rynek nowy wózek dziecięcy – model Thule Shine. To świetne rozwiązanie dla aktywnych rodzin – wózek jest przystosowany do bezpiecznego przewożenia zarówno noworodka, jak i starszaka. Jest bardzo lekki, kompaktowy, wyposażony w funkcje klasy premium i dziecinnie prosty w manewrowaniu, co jest niewątpliwą zaletą w zatłoczonym mieście.

Od niemowlęcia do kilkulatka – nowy wózek Thule Shine pozwala rodzicom rzucić się w miejski wir od pierwszego spaceru z maluchem. Nowość od Thule jest lekka, kompaktowa i łatwa w obsłudze, co sprawia, że idealnienadaje się do przemierzania miejskich przestrzeni – jednocześnie oferując zestaw innowacyjnych funkcji. Thule Shine wyposażono m.in. w miękkie, dwukierunkowe i rozkładane siedzisko, dużą, wentylowaną i rozsuwaną budkę oraz wbudowany regulowany podnóżek, co czyni podróże i spacery w mieście wygodnymi i bezpiecznymi.
Wózek trafi do sklepów z początkiem czerwca 2022 r.

Wózek, który Was nie spowalnia

Kompaktowość Thule Shine pozwala rodzicom wygod- nie manewrować w każdej przestrzeni – niezależnie od tego, czy właśnie zmierzają do parku, czy przemykają na zatłoczonym peronie stacji. Co istotne, nowy wózek można błyskawicznie i łatwo złożyć, i to używając do tego tylko jednej ręki – co zwiększa wygodę obsługi i pozwala błyskawicznie wskoczyć z nim do taksówki czy znaleźć miejsce w przytulnej kawiarni.

Wszystko, czego potrzebujesz – zawsze pod ręką

Kosz bagażowy o pojemności 10 kg pozwala zabrać ze sobą wszystko, co może przydać się na spacerze, oraz zmieścić w nim zakupy zrobione podczas powrotu z parku. A po powrocie do domu wózek można błyskawicznie złożyć i postawić pionowo (bez podpierania) – dzięki czemu zajmuje minimalną przestrzeń.

 

Akcesoria od pierwszego dnia
Dzięki akcesoriom Thule Shine wózek może rosnąć razem z dzieckiem. Szeroka oferta uniwersalnych, bezpiecznych,wygodnych i łatwych w montażu dodatków pozwala eksplorować miasto z dzieckiem od dnia narodzin bez obaw o jego komfort i bezpieczeństwo. Do wyboru są m.in.:

Gondola Thule Shine – dzięki regulowanemu daszkowi z materiału, który chroni przed promieniowaniem ultrafioletowym (UPF 50+), noworodki mogą spokojnie spać podczas słonecznych spacerów. Gondola jest wentylowana nie tylko od strony budki, ale również od spodu poprzez perforowaną podłogę oraz oddychający materac.

Wkładka do wózka Thule Inlay dla noworodków – bezpiecznie wpina się do siedziska, zapewniając maluchowiwygodę i dodatkowe podparcie pod głowę.

„Koko n” Thule Shine Newborn Nest – zapewnia dodatkową warstwę izolacji termicznej, idealną na zimowe spacery.

Adaptery do fotelika samochodowego – mali pasażerowie Thule Shina mogą wygodnie przesiadać się z wózka do samochodu dzięki prostemu w obsłudze adapterowi fotelika samochodowego.

Wózek jest już dostępny na polskim rynku w kilku stylowych wersjach kolorystycznych. Więcej informacji znaleźć można na stronie Thule.com.