Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

„Ulotne”-teatr małego widza

„Ulotne”-teatr małego widza
29 stycznia 2020 Redakcja DZIECI

„ULOTNE”
Teatr Małego Widza zaprasza do radosnej krainy papierowych cudów – od 1 lutego na naszej scenie najnowszy spektakl pt. ULOTNE.

ULOTNE to niesłychanie pogodny i wdzięczny spektakl dla dzieci. Wspólnie z aktorką będziemy odkrywać, jak dzięki dziecięcej wyobraźni, z pozornie zwykłego papieru można stworzyć świat pełen magicznych momentów i nieuchwytnych chwil. Czeka nas zabawna i obfitująca w piękne emocje przygoda. Zapraszamy na pokazy premierowe spektaklu 1 i 2 lutego o godzinie 10:00, 12:00, 15:30 oraz 17:30.

A gdyby tak zwolnić, zatrzymać się na moment? Rozejrzeć dookoła i dostrzec to, co tak nieuchwytne, chwilowe, ULOTNE? Podarujmy sobie TU i TERAZ. Zbudujmy wspólnie ogród, albo polanę w środku lasu. Niech to będzie piękny dom dla wszystkiego, czego nie da się dotknąć, usidlić, zatrzymać. DOM dla ULOTNEGO. Może zamieszka w nim na chwilę wiatr, albo deszcz, może odwiedzą go przelotem motyle, księżyc, albo gwiazdy…

Złapmy wspólnie ulotne chwile i cieszmy się nimi. ULOTNE to niezwykle radosny spektakl, wypełniony małymi cudami, ale żeby je zobaczyć, trzeba mieć dziecięce oko, dziecięcą wrażliwość i wyobraźnię.

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Występuje: Aleksandra Tomaś
Scenografia / Pomysł: Agnieszka Czekierda
Scenografia / wykonanie: Zespół Teatru Małego Widza
Reżyseria światła: Wilfred van Dongen i Michał Foltak
Realizacja światła i dźwięku: Michał Foltak i Michał Suwiński
Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1 – 5 lat
Czas trwania: 30 minut + 15 minut zabawy

Termin:
1-2 luty godz. 10:00, 12:00, 15:30 oraz 17:30
Miejsce:
Teatr Małego Widza
ul. Jezuicka 4,
00-281 Warszawa (Stare Miasto)
Rezerwacja biletów:
tel. 512 622 215
bilety@teatrmalegowidza.pl
Sprzedaż biletów online:
http://teatrmalegowidza.pl/pl/repertuar

O TEATRZE MAŁEGO WIDZA:
Teatr Małego Widza powstał w 2011 roku z celem tworzenia teatru dla bardzo wyjątkowych widzów, wyjątkowych, bo takich już od pierwszego roku życia. Wierzymy w teatr, który pobudza dziecięcą wyobraźnię, który traktuje maleńkie dzieci, jak równorzędnych partnerów, w którym docenia się ich inteligencję, zdolność do samodzielnego myślenia i analizowania, a nade wszystko wierzymy w teatr, który opiera się na bezgranicznym zaufaniu do dziecięcej wyobraźni.
Dlatego odważnie bawimy się abstrakcją, nieustannie eksperymentujemy, badamy i obserwujemy, a każde nowe przedsięwzięcie jest sumą zebranych doświadczeń. To co robimy, to coś więcej niż teatr. Nasze produkcje to zwykle synteza wielu sztuk, dużo w nich miejsca dla muzyki granej na żywo i wszelkiego rodzaju doznań sensorycznych, które są swego rodzaju mostem pomagającym dotrzeć do wrażliwości małego odbiorcy i dzięki którym można oddziaływać na wielu poziomach.