Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Urodziny Elmera – ogólnopolski konkurs dla przedszkoli Wydawnictwa Papilon

Urodziny Elmera – ogólnopolski konkurs dla przedszkoli Wydawnictwa Papilon
13 lutego 2019 Redakcja DZIECI

Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Jest dowcipny, cierpliwy, ma naturę badacza. Jego życiowe motto to: „sprawdźmy”, „poszukajmy”, „dowiedzmy się”. Każdy jest wyjątkowy i ma w sobie coś, co wyróżnia go spośród innych. Elmer uczy nas tego na co dzień!

W tym roku kraciasty słoń, ulubieniec dzieci na całym świecie, obchodzi 30. urodziny i z tej okazji Wydawnictwo Papilon zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie dla przedszkoli.

Konkurs ma na celu popularyzację czytania, zrodzenie pasji do literatury oraz pobudzenie dziecięcej wyobraźni. Uczestnicy konkursu mają za zadanie w dowolnej technice przedstawić imprezę urodzinową Elmera (rysunek, piosenka, przedstawienie itp.), a efekty pracy wysłać na adres mailowy: konkurs@publicat.pl.

Siedemdziesiąt pierwszych placówek, które zgłoszą się do konkursu, otrzyma zestaw zawierający książki o Elmerze, nalepki, instrukcje wykonania urodzinowej czapki i kolorowanki.

Dla laureatów przewidziane są następujące nagrody:

Nagroda główna – książki o wartości 3000 zł,

trzy wyróżnienia – książki o wartości 1000 zł.

Na zgłoszenia placówek czekamy od 10 lutego do 10 marca 2019 r. Termin wysyłania prac mija 15 maja 2019.

Regulamin konkursu i informacje o zasadach zgłoszeń znajdują się na stronie: www.publicat.pl/konkursdlaprzedkszoli