Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Wiosenna edycja targów Trends 4 Kids w Gliwicach

Wiosenna edycja targów Trends 4 Kids w Gliwicach
24 marca 2019 Redakcja DZIECI

Trends 4 Kids to targi dedykowane rodzicom oraz przyszłym rodzicom, którzy poszukują oryginalnych, wyjątkowych produktów, cenią jakość i nowoczesny dizajn oraz produkty wykonane ręcznie.

Tym razem, już na wiosnę targi Trends 4 Kids zagoszczą:

31 marca 2019 roku w Gliwicach (Arena Gliwice)
https://www.facebook.com/events/764050817288598/

Podczas targów polscy projektancki zaprezentują m.in akcesoria dla mamy i dziecka, zabawki orazubrania dla dzieci. Będzie można kupić niepowtarzalne produkty z najnowszych kolekcji i najmodniejszych propozycji wiosennego sezonu.
Targi Trends 4 Kids to połączenie wyjątkowej galerii handlowej, centrum edukacyjnego dla rodziców i strefy zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

Goście będą mogli poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref:

  1. STREFA SHOPPINGU – w tej strefie można liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Oryginalna odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki, to tylko część asortymentu, jaki będzie można kupić podczas eventu. Wszyscy, którzy tego dnia zrealizują
    zakupy u wystawców w kwocie o łącznej wartości 250 zł w podziękowaniu otrzymają miły prezent.
  2. STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni najmłodsi Goście będą mogli bezpłatnie korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie kolorowo, aktywnie i inspirująco.
  3. STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA – zarówno rodzice jak i Ci, którzy oczekują swojego maleństwa mogą liczyć na bogaty program prelekcji i warsztatów dla dorosłych, z których bezpłatnie będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania z porad i konsultacji ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.
  4. STREFA CHILLOUTU – strefa, w której będzie można złapać oddech po licznych atrakcjach i emocjach.
    Wstęp: osoby dorosłe 8 zł, dzieci bezpłatnie (w sprzedaży od lutego 2019)

Szczegóły na:
www.trends4kids.pl
https://www.facebook.com/events/764050817288598/