Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

WŁOSKA ODZIEŻ DZIECIĘCA BIRBA (0-3LAT) ORAZ TRYBEYOND (3-16LAT)

WŁOSKA ODZIEŻ DZIECIĘCA BIRBA (0-3LAT) ORAZ TRYBEYOND (3-16LAT)
5 czerwca 2020 Redakcja DZIECI

Firma Mauli S.p.A (właściciel marek) powstała we Włoszech w 1964 roku jako producent odzieży dla dzieci i młodzieży. Od tego czasu firma skupiona jest na produktach, które doskonale sprawdzą się zarówno w szkole, w trakcie czasu wolnego oraz zabawy jak i odzieży „ceremonialnej” – na wyjątkowe chwile. Kolekcje charakteryzują się włoskim stylem –tworzone są przez projektantów w miasteczku Revello w okolicach Turynu: tam powstają wykroje, selekcjonowane są odpowiednie materiały,  dobierane akcesoria. W tej chwili oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 0-16 lat i prezentowana w formie dwóch kolekcji:

BIRBA dedykowana jest najmłodszym: dziewczynkom i chłopcom do 3 roku życia. Tutaj szczególną uwagę przykładamy do jakości materiałów, bezpieczeństwa maluchów, i tego co bardzo ważne – wygody! Kolekcja bogata jest w kolory, została zróżnicowana pod kątem przeznaczenia.

TRYBEYOND (3-16lat), to szeroka kolekcja podzielona na kapsuły stylistyczne: o motywach bardziej dziecinnych dla młodszego odbiorcy oraz te inspirowane najnowszymi trendami ze świata wielkiej mody dla młodzieży. Warto podkreślić, że w Trybeyond nie rezygnujemy z jakości i komfortu – tak więc t-shirty nadal charakteryzują się wyjątkową miękkością, a wzory do których wykorzystaliśmy materiały bardziej modowe jak żorżeta, mają bawełnianą podszewkę, która jest przyjemna dla skóry.

Szerokie kolekcje utrzymane w duchu włoskiego stylu i śledzą najnowsze światowe trendy. W tym sezonie to hawajaskie, kwiatowe printy, rozgrzewająca żółć oraz orzeźwiająca mięta. Dla nastolatek metaliczne wykończenia, tiule w kolekcji blackandwhite, a dla chłopaków kolekcja fluo gdzie łączymy limonkę z czernią! Naprawdę jest w czym wybierać.

Myślę, że rzeczą ważną do podkreślenia jest jakość produktów- szwalnie Mauli pozostają w regulanym kontakcie z projektantami, którzy odwiedzają je osobiście aby nadzorować proces produkcji swoich projektów. W firmie działa również zespół zajmujący się nadzorem nad jakością- każda rzecz zostaje obejrzana, wyprasowana, aby upewnić się, iż dotrze do sklepu w nienagannym stanie.

Marki Birba oraz Trybeyond w Polsce to nowość. Dostępne są w Waszych ulubionych sklepach z modą dziecięcą – zarówno stacjonarnych oraz internetowych, od sezonu wiosna lato 2020.

A osoby chcące poznać nas bliżej, zapraszamy na nasze social media:

Instagram: birba.trybeyond.polska

Facebook: Birba Trybeyond Polska