Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Wypraw(k)a w świat rodzica – Happy Baby po raz kolejny na Targach Poznańskich!

Wypraw(k)a w świat rodzica – Happy Baby po raz kolejny na Targach Poznańskich!
11 września 2018 Redakcja DZIECI

15 i 16 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich, odbędzie się kolejna edycja targów Happy Baby — tym razem w zupełnie nowej odsłonie: bezpłatne wejście, edukacja i największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja chustonoszenia.

Podczas tegorocznej edycji, prezentacja najnowszych trendów i ofert producentów artykułów dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat połączona zostanie z szerokim spektrum wydarzeń edukacyjnych dotyczących: karmienia piersią, rozszerzania diety malucha, rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia i wielu innych ciekawych tematów skierowanych do rodziców. Partnerem tej części imprezy jest grupa edukacyjno-warsztatowa „Świadoma mama”.

Pierwszego dnia targów, w nowoczesnym pawilonie nr 15, na poziomie 1, odbędzie się 4. Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci — największa konferencja poświęcona tematyce noszenia dzieci w Europie Środkowo-Wschodniej! Temat babywearingu jest obecnie jednym z częściej pojawiających się wśród młodych rodziców. Tego dnia, podczas warsztatów i paneli dyskusyjnych rodzice będą mieli możliwość spotkania z wysokiej klasy specjalistami oraz doradcami noszenia dzieci z całego świata. To również jedyna w swoim rodzaju możliwość poznania czołowych światowych producentów chust, nosideł, odzieży oraz akcesoriów chustowych.

W niedzielę dołączy do nas specjalna edycja BABIEGO TARGU – Mami Babi Targ, zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki. Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe – rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

Jednocześnie, przez oba weekendowe dni, poziom 0 pawilonu 15. wypełniony będzie stoiskami, na których swoje produkty i rynkowe trendy zaprezentuje kilkudziesięciu producentów artykułów dla małych dzieci i przyszłych rodziców.

Komfort zwiedzającym zapewnią szerokie alejki dostosowane do potrzeb rodziców z wózkami, a wyodrębniona przestrzeń „Mamy i Dziecka” pozwoli na swobodne przewinięcie i nakarmienie malucha.

To jednak nie wszystko – chcemy wspólnie zrobić coś wyjątkowego, dlatego wraz z inicjatorkami 4. Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci organizujemy loterię, z której zysk w całości przekażemy podopiecznej Fundacji „Serca dla Maluszka” – małej Madzi, która cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce o typie Diplegii.

Rodzice — zarezerwujcie sobie ten wrześniowy weekend
i do zobaczenia na Targach!

LOKALIZACJA WYDARZENIA
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 15
wejścia od ul. Głogowskiej (Hol Wschodni oraz Południowy)
wjazd od ulicy Śniadeckich 25
WEJŚCIE BEZPŁATNE
http://happybaby.mtp.pl/pl/