Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Kolorowe skarpetki nie do pary Many Mornings

Kolorowe skarpetki nie do pary Many Mornings
18 września 2022 Redakcja

The Doodles to skarpetki dla wszystkich, którzy raźnym krokiem przemierzają krainy dziecięcej wyobraźni.

Cały zysk ze sprzedaży zasili fundusz na rzecz rozwoju młodych artystów!
The Doodles to projekt, który zrodził się z dziecięcego talentu. Dlatego będzie wspierał rozwój innych młodych artystów!

Firma Many Mornings przeznacza 100% zysku ze sprzedaży na stypendium artystyczne w Polsce i warsztaty twórcze dla wykluczonych dzieciaków w Niemczech.

Many Mornings skutecznie zredefiniowało rolę skarpety w życiu codziennym – po to, by z nudnej części garderoby stworzyć dodatek, który doskonale nosi się z celowo podwiniętą nogawką. Stale – podobnie jak Wy – jesteśmy głodni nowych wzorów, kolorów i opowieści, więc codziennie myślimy o tym, w jaki sposób ozdobić kolejne skarpetki. Sklep ManyMornings.com jest prawdziwą kopalnią naszych pomysłów, a jego asortyment (cóż za profesjonalne określenie!) ciągle się powiększa, by wywoływać na Waszych twarzach uśmiechy za każdym razem, gdy tylko przywdziejecie na stopy nasze skarpetki nie do pary.

Wszystko zaczęło się w Aleksandrowie Łódzkim, który słynie z przemysłu włókienniczego i w którym niemal każdy mieszkaniec (lub jego krewny) maczał w nim kiedyś palce. Polskie skarpetkowo – tak zwykliśmy określać nasze rodzime miasto, bo to właśnie tam stacjonuje szwalnia Many Mornings. Przez 25 lat wytwarzała zwykłe skarpety, by później zmienić się w prawdziwą fabrykę szczęśliwostek. Dziś każdy z Was może dzielić z nami tę radość, zamawiając prosto do domu niebanalne, kolorowe skarpetki. Sklep internetowy i stacjonarne wyspy w wielu miastach Polski stoją przed Wami otworem!