Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Zapraszamy na Noc Muzeów Fundacji Szkolnej!

Zapraszamy na Noc Muzeów Fundacji Szkolnej!
27 kwietnia 2022 Redakcja DZIECI

W programie między innymi: prelekcja poświęcona technologii druku 3D, eksperymenty i warsztaty artystyczne, wystawa obrazów, prace dzieci oraz sztuka pod mikroskopem.

Już niedługo w Warszawie odbędzie się Noc Muzeów ogólnopolska akcja, w ramach której podczas jednego wieczoru możemy za darmo zwiedzić różne placówki muzealne oraz instytucje kultury. Wydarzenie co roku przyciąga tłumy uczestników. Noc Muzeów organizuje u siebie również Fundacja Szkolna, która przygotowała wiele ciekawych atrakcji dla dzieci oraz ich rodziców.

Nauczyciele i uczniowie szkół Fundacji Szkolnej w Warszawie po raz drugi zaprezentują pełne innowacji artystyczne oblicze edukacji. W programie między innymi: zorganizowana we współpracy z firmą Skriware prelekcja „Poza horyzont – czyli co możemy osiągnąć dzięki drukowi 3D”, roboty, sztuka pod mikroskopem, eksperymenty, wystawa obrazów artystki Agnieszki Twardowskiej-Róg, prace uczniów, warsztaty artystyczne dla dzieci oraz warsztaty kaligrafii chińskiej. Ponadto w trakcie imprezy będzie można wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania.

Wydarzenie zaplanowane jest na sobotę 14 maja w godzinach 16.00-20.00 w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej przy ulicy Obrzeżnej 12a w Warszawie.

Zapraszamy!