Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

lionelo care, czyli sposób na wyprawkę dla… rodzica!

lionelo care, czyli sposób na wyprawkę dla… rodzica!
29 stycznia 2024 Redakcja

Podczas kompletowania wyprawki większość rodziców skupia się przede wszystkim na znalezieniu idealnych produktów dla dziecka. Myślimy o wygodzie, komforcie, ba – nawet o guście naszego nowego członka rodziny. Chcemy, żeby wszystko było po prostu… idealne! Jednak w tym całym chaosie mało kto pamięta o wyprawce dla rodziców. Tak, to nie jest wymysł – powiemy więcej, to wręcz świetny pomysł!

Wkrocz do świata… elektroniki
Choć elektronika kojarzy nam się przede wszystkim z wielkimi telewizorami, automatycznymi odkurzaczami i pralkami, które same wywieszają pranie – tu mogliśmy akurat dać się ponieść wyobraźni – również w przypadku kompletowania praktycznej wyprawki warto pamiętać o podstawowych urządzeniach, które wesprą Was w codzienności z maluszkiem.

Fidi free, czyli jak odciągać pokarm, jednocześnie oglądając ulubiony serial
Nasz nowoczesny laktator muszelkowy to idealny wybór dla mamy, która w urządzeniach ceni to, że są niemal niezauważalne. Fidi free to innowacyjny laktator hands free – wystarczy umieścić go w staniku, a on zajmie się resztą. To, co wyróżnia nasz produkt, to nie tylko nowoczesny kształt, ale również cichy tryb pracy, który umożliwia… oglądanie serialu podczas odciągania pokarmu. To się nazywa multitasking!

Urządzenie wielkiej wagi – waga dla niemowląt
Choć początkowo o dobrą wagę dziecka dba przede wszystkim położna, wielu rodziców ceni sobie możliwość kontrolowania przyrostu masy maluszka również poza wizytami. Oferowana przez nas waga Babybalance pozwala na systematyczne ważenie dziecka i to bez niepotrzebnych utrudnień. Możliwość tarowania, automatyczna blokada pomiaru oraz zapis ostatniego ważenia w pamięci urządzenia sprawiają, że korzystanie z niej jest naprawdę… dziecinnie proste 😉

Głęboki wdech i wydech – tak, z naszym nebulizatorem to możliwe
Nebi Air Mask to nasza prawdziwa chluba. Systematycznie polecamy go nie tylko jako urządzenie dla dzieci, ale również dla dorosłych! Ten poręczny nebulizator pozwala na inhalację w każdym miejscu i o każdej porze. Jest wyjątkowo cichy, a dołączone do zestawu opaski silikonowe sprawiają, że podczas nebulizacji możesz poczytać książkę, wyjąć naczynia ze zmywarki czy – tu teoretycznie myślimy o dziecku – obejrzeć ulubioną bajkę 😉

Oczy dookoła głowy – tylko z naszą nianią
Babyline View to nowoczesna niania elektroniczna w wersji smart – pozwala na swobodne obserwowanie maluszka za pośrednictwem… Twojego telefonu. Dedykowana aplikacja lionelo Smart umożliwia nie tylko stały podgląd, ale także poruszanie kamerą, robienie zdjęć czy filmików. Dzięki temu opieka nad maluszkiem jest dużo wygodniejsza, a Ty nie musisz przejmować się noszeniem osobnego ekranu. Nie musisz być zwykłym rodzicem – bądź smart rodzicem!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na Lionelo Care.