Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Naturalnie piękne prezenty bez wychodzenia z domu! Ekotyki ONLINE!

Naturalnie piękne prezenty bez wychodzenia z domu! Ekotyki ONLINE!
28 listopada 2023 Redakcja DZIECI

Przez telefon, tablet lub komputer – nadchodzi zakupowe szaleństwo w kilkudziesięciu sklepach z ekologicznymi produktami idealnymi na prezent!

Świąteczne Ekotyki, czyli wirtualne targi kosmetyków naturalnych odbędą się w dniach 2-4 grudnia – zakupy etycznych, naturalnych produktów zrobicie bez wychodzenia z domu. Jak? Wpisując ten sam kod EKOTYKI w każdym ze sklepów, które biorą udział w akcji! Takie to proste!

Dlaczego warto?
Na Ekotykach ONLINE nie zabraknie hitów naturalnej pielęgnacji, nowych marek kosmetycznych, ekskluzywnych premier, aromatycznych świec, akcesoriów home SPA i zero waste. Wirtualni wystawcy przygotowują rabaty do -50%, darmową dostawę lub gratisy do zakupów!

To idealny moment na zaopatrzenie siebie i bliskich w wyjątkowe, naturalne i bezpieczne prezenty. Robiąc zakupy na Ekotykach online wspierasz polskie firmy i polskie produkty! U wszystkich wystawców będzie działał ten sam kod EKOTYKI, a za nim będzie krył się rabat, gratis do zamówienia lub darmowa dostawa. Poluj na prezentowe okazje już 2 grudnia od 11:00, na stronie ekotyki.pl/online lub w social mediach @ekotyki

Ekoprezenty są tutaj! Świąteczne Ekotyki już 9 grudnia w Warszawie

Ekotyki zagoszczą w warszawskim Domu Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w stolicy już w sobotę 9 grudnia – będzie to wydarzenie pełne pięknych eko prezentów i gwiazdkowej atmosfery!
Kilkudziesięciu wystawców z całej Polski umili Wam oczekiwanie na pierwszą Gwiazdkę. Kupicie u nich wspaniałe prezenty dla siebie i bliskich – tworzone z sercem naturalne kosmetyki: masła do ciała, odżywiające balsamy, perfumy, kule do kąpieli, kremy do twarzy, kosmetyki mineralne do makijażu i gotowe zestawy dla każdego. Dzięki spacerowi między stoiskami upolujesz też aromatyczne świece, ceramiczne dodatki do domu, akcesoria spa, a także produkty dla mężczyzn, dzieci i pupili!
Czeka na Ciebie ogromny wybór produktów naturalnych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach – idealnych na udany prezent.

Targi są bezpłatne dla odwiedzających.
9 grudnia 2023, 11:00-18:00
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25, Warszawa


Linki do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów wystawców oraz czekające na gości niespodzianki:
https://www.facebook.com/events/620618356782800