Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Prosto bawi się nawet słowem.

Prosto bawi się nawet słowem.
29 października 2022 Redakcja

Zabawa trwa. W tym sezonie nawet bardziej, bo jak zdradza już nazwa kolekcji, Prosto bawi się nawet
słowem.

Pstro to trzecia odsłona dziecięcej linii Prosto Kids. Nasza marka ma pewną misję – chce oddawać najmłodszym dzieciństwo pełne przygód, przeżyć i przyjaźni. Tak jak zabawa i rozrywki, nasze ubrania są dla każdego. Niezależnie od wieku, płci, rozmiaru, tożsamości i koloru skóry. To co zupełnie naturalne dla Prosto, że jesteśmy superróżni, to wcale nie standard w komunikacji marek dziecięcych. Żeby wyrosnąć na otwarte, pozbawione kompleksów indywidualności, potrzebujemy inkluzywnych przekazów od lat najmłodszych.

Jesienno-zimowa kolekcja Prosto Kids bazuje na trzech kolorach – zieleni, niebieskim i czerni. Całość podzielona jest na trzy kapsuły. Jedna namawia to biegania ze zwierzakami – w tym przypadku to pstre dalmatyńczyki, druga by kręcić hula hopem, wirować na drabinkach i naciągać kolorowe sprężyny. Kolejna udowadnia, że i bez gadżetów można bawić się świetnie, wystarczą trochę fantazji i odnalezieni gdzieś obok koledzy.

Kolekcja opiera się na tym, w czym Prosto jest najlepsze. Miękkich wygodnych krojach doskonałej jakości. To, że jest komfortowo, nie znaczy, że temu stylowi brak tożsamości. Luźne ubrania ze świetnie zaprojektowanymi grafikami w klimacie lat 90. tworzą świetne zestawienie. Trochę tu nostalgii, a trochę nowoczesności.