Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Sensorysie – sensoryczna sala zabaw i labirynt sensoryczny na starym Mokotowie

Sensorysie – sensoryczna sala zabaw i labirynt sensoryczny na starym Mokotowie
31 lipca 2022 Redakcja

W samym sercu Krainy Sensorysiów znajduje się labirynt sensoryczny, w którym sale poświęcone są kolejnym zmysłom. Scenografia i temat przedstawienia zostały przygotowane zgodnie z najnowszą wiedzą na temat rozwoju sensorycznego. W poszczególnych salach można odkryć jak działa wzrok, słuch, węch, dotyk, czym jest czucie głębokie i równowaga.

 

Ważnym elementem labiryntu jest interaktywna postać Rysia, która towarzyszy dzieciom przez całą wyprawę. Labirynt jest wyodrębnioną strefą i zwiedzanie jej odbywa się tylko w obecności przewodnika, a scenografia i temat przedstawień zmieniają się cyklicznie. Co ważne, miejsce nie jest przeznaczone wyłącznie dla dzieci ze zdiagnozowaną nierównowagą sensoryczną!

Wejście do labiryntu odbywa się o określonych godzinach w towarzystwie przewodnika. Dzieci mogą zwiedzać labirynt tylko pod opieką dorosłego. Każda osoba musi mieć bilet, a cena biletu jest taka sama dla dziecka i osoby dorosłej. Zwiedzanie labiryntu dostosowane jest do wieku dzieci: 2-4 lata i 5-8 lat

www.sensorysie.pl