Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Spotkajmy się w Mamaville na wiosennych edycjach targów. Targi, warsztaty i atrakcje dla dorosłych i dzieci!

Spotkajmy się w Mamaville na wiosennych edycjach targów. Targi, warsztaty i atrakcje dla dorosłych i dzieci!
16 lutego 2023 Redakcja

Zapraszamy na wiosennych targów Mamaville – największych w Polsce targów dla kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców i rodzin z dziećmi. Swą ofertę, w tym kolekcje przygotowane wyłącznie na te wydarzenia – zaprezentują wystawcy. Równolegle potrwają wykłady dla rodziców. Na dzieci czekać będą zajęcia kreatywne, gry i zabawy w fantastycznej strefie rekreacji.

Cały dzień pełen wrażeń
Na Targach przygotowaliśmy przestrzeń do spotkań z ekspertami to Strefa Edukacyjna Mamaville, gdzie obok wykładów dla rodziców odbywać się będą warsztaty i zajęcia dla dzieci w każdym wieku. Specjalnie z myślą o najmłodszych powstanie Strefa Atrakcji – z klockami, animacjami, zabawami kreatywnymi i mnóstwem innych rozrywek. Na chwilę odpocząć od ferii wrażeń pozwoli Strefa Chillout, ze specjalnym miejscem dla mamy z dzieckiem.

A wszystko to w sąsiedztwie barwnej, inspirującej, ekscytującej Strefy Zakupów, swe stoiska otworzą tu znane marki – przede wszystkim polskich producentów m.in. ubrań, zabawek, wózków i fotelików, najrozmaitszych akcesoriów i dodatków do wnętrz. Nie zabraknie również wydawców książek ani dostawców różnorodnych usług dla rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
Warto uważnie się tu rozglądać, gdyż Wystawcy przygotowali mnóstwo premier i promocji. Wizyta na targach będzie doskonała okazją do fantastycznego rodzinnego spędzenia czasu.

Harmonogram targów:
12 marca Kraków – Hala 100-lecia Cracovii
2 kwietnia Warszawa – Hala Arena Ursynów
16 kwietnia Katowice – Hala MCK
23 kwietnia Wrocław – Stadion Tarczyński Arena
13-14 maja Gdańsk–Mamaville i Targi Rzeczy Ładnych – Amber Expo

Wstęp na targi jest bezpłatny poza wydarzeniem w Gdańsku, tutaj wstęp jest biletowany i kosztuje 10zł.

Więcej szczegółów na targi.mamaville.pl

Serdecznie zapraszamy!!!