Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

FESTIWAL ODDECHU #2 SCENA KIDS

FESTIWAL ODDECHU #2 SCENA KIDS
17 stycznia 2022 Redakcja

FESTIWAL ODDECHU #2 SCENA KIDS –
dedykowany dzieciom program wydarzeń już 22-23 stycznia 2022 r. w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

Podczas drugiej edycji Festiwalu Oddechu stworzona została wyjątkowa SCENA KIDS – czyli program wydarzeń zaprojektowany specjalnie z myślą o i dla dzieci!

SCENA KIDS to miejsce spotkań z różnymi praktykami i technikami łączącymi pracę z ciałem, emocjami i psychiką. To program kameralnych wydarzeń i zajęć, które pomagają dzieciom w wyciszeniu i relaksacji, wzmocnieniu odporności, znalezieniu równowagi wewnętrznej i poczucia szczęścia. To wreszcie przestrzeń na fizyczny i emocjonalny oddech.

W dzisiejszych zaskakujących czasach kluczową rolę odgrywa edukacja, jak żyć w lepszym, bliskim kontakcie ze sobą i światem, budować własną samoświadomość, a przy okazji troszczyć się o siebie i swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Naukę rozpoznawania i umiejętnego zaopiekowania się własnymi potrzebami należy rozpocząć od najmłodszych lat, dlatego w programie Festiwalu znajdziesz ofertę dla każdej grupy wiekowej (od niemowlaków do nastolatków).

W ramach SCENY KIDS zapraszamy dzieci do zbudowania uważności na to, co istotne tu i teraz, chwilowego zatrzymania się w pędzie codzienności i natłoku obowiązków, zwrócenia się ku sobie, otaczania siebie życzliwością i zrozumieniem. Stworzyliśmy bezpieczną i spokojną przystań, w której nadrzędną wartością jest jakościowo spędzony czas.

W programie wydarzenia znajdziesz m.in. teatr dźwięku i warsztaty medytacyjne, kąpiele w dźwiękach mis i gongów, naukę narzędzi służących odprężeniu i zminimalizowaniu stresu, zajęcia z jogi i pranajamy, jogi śmiechu, mindfulness, warsztaty bliskości w ruchu oraz techniki masażu relaksacyjnego, metody Shantala i pokaz sesji Access BARS®.

SCENA KIDS to:
• 20 różnorodnych spotkań i warsztatów dedykowanych dzieciom w różnym wieku
• 15 zaproszonych prelegentów, szkoleniowców, trenerów
• 20 wyjątkowych godzin wspierających dobrostan najmłodszego pokolenia
• pierwsza tego typu w Polsce holistyczna oferta zajęć praktycznych dla dzieci odnosząca się do tematyki świadomego oddechu

Szczegółowy program wydarzenia: https://jestemslow.pl/wydarzenia/festiwaloddechu

Partnerem SCENY KIDS są Sensorysie – sensoryczna sala zabaw dla dzieci.

Liczba biletów na poszczególne zajęcia jest limitowana, więc warto zaplanować sobie weekend 22-23 stycznia z wyprzedzeniem i już dzisiaj zapewnić sobie miejsce na wydarzeniu!

…………………………………………………………………………………………………..
Przedsprzedaż biletów na wydarzenia odbywające się w ramach SCENY KIDS trwa na platformie Jestem Slow (https://jestemslow.pl/wydarzenia/festiwaloddechu)

Organizacja: Fundacja Grupy Slow na rzecz rozwoju i promocji trendu slow w Polsce oraz Slow Sp. z o.o.
Partner strategiczny: Elektrownia Powiśle
Partner SCENY KIDS: Sensorysie
Miejsce: Warszawa, Elektrownia Powiśle (poziom +3 i +4)
Termin: 22-23 stycznia 2022 r.
Social media:
wydarzenie na Facebook: Festiwal Oddechu #2
fb.com/JestemSlow
instagram.com/JestemSlow