Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Mopsik, który chciał zostać syrenką-Przedpremierowo!

Mopsik, który chciał zostać syrenką-Przedpremierowo!
23 marca 2021 Redakcja

W życiu mopsika Peggy wszystko układa się świetnie! Co więcej… po raz pierwszy wyjeżdża na wakacje! Cel podróży: morze. Peggy ogromnie cieszy się z tego wyjazdu, ale jeszcze bardziej zadowolona wydaje się jej mała opiekunka Chloe. Dziewczynka ma nadzieję, że podczas pobytu nad morzem uda się jej spotkać na plaży prawdziwą syrenkę. Peggy wraz z Chloe przetrząsają plażę tam i z powrotem, ale nigdzie nie spotykają żadnej syrenki. Peggy nie chce, by jej przyjaciółka przeżyła rozczarowanie, dlatego postanawia sama zostać syreną! Czy plan mopsika powiedzie się i czy uda jej się uratować wakacje przyjaciółki?

„Mopsik, który chciał zostać syrenką” to ciąg dalszy przygód mopsika Peggy. Ta zabawna i urocza historia przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym czytelnikom. To ponadczasowa opowieść o tym, że każdy pragnie być akceptowanym i kochanym. Książka została napisana prostym do zrozumienia tekstem i doskonale sprawdzi się jako lektura do pierwszego samodzielnego czytania.

W serii znalazły się: Mopsik, który chciał zostać jednorożcem, Mopsik, który chciał zostać króliczkiem oraz Mopsik, który chciał zostać reniferem.

Autorka: Bella Swift

Premiera: 24 marca 2021 r.

Grupa wiekowa: 6-8 lat