Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Pomysł na ferie w Warszawie – Wola Fun Park

Pomysł na ferie w Warszawie – Wola Fun Park
7 lutego 2020 Redakcja DZIECI

Wola Fun Park zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego spędzania zimowej przerwy w szkolnych zajęciach oraz zapewnia, że ferie w mieście też mogą być ciekawe. W tym roku na najmłodszych czekają warsztaty jazdy na łyżwach oraz surfowania „na fali” – jedynej w Polsce kompozytowej konstrukcji do jazdy na deskorolkach typu surfskate. Zajęcia na fali pozwalają na trening balansu oraz przygotowują do surfingu.

Okres od 10 do 23 lutego to upragniony czas dla dzieci i młodzieży z warszawskich szkół. Wtedy bowiem najmłodsi z województwa mazowieckiego mają ferie zimowe. Pomysły na spędzenie tych dwóch tygodni mogą być różne, jednak warto by łączyły aktywny odpoczynek oraz świetną zabawę. Właśnie takie atrakcje proponuje Wola Fun Park, strefa sportu i rozrywki działająca na pierwszy piętrze w Wola Parku.

W ramach Wola Fun Park dzieci w wieku 7-12 lat będą mogły wziąć udział w darmowych warsztatach jazdy na łyżwach. Na zajęciach poznają zasady bezpieczeństwa na lodowisku, a także nauczą się jak stawiać pierwsze kroki na lodzie, wykonywać ślizgi na dwóch nogach, prawidłowo hamować oraz bezpiecznie upadać i wstawać. Zajęcia będą odbywały się w dniach 10-14 lutego oraz
17-21 lutego w godzinach 10:00-10:45. Liczba uczestników jest ograniczona, a zapisy ruszyły 3 lutego na stronie Wola Fun Park.

Dla spragnionych większej dawki emocji Wola Park przygotował coś więcej. Warsztaty Surf&Skate, czyli zajęcia grupowe, których podstawą jest rozwój i kształtowanie sprawności motorycznej dziecka oraz świetna zabawa. W ramach zajęć najmłodsi dowiedzą się jak prawidłowo stać i poruszać się na desce oraz poznają różnice pomiędzy klasycznymi modelami desek. Dodatkowo nauczą się jak dobrze i szybko serwisować sprzęt oraz robić zachwycające triki.

Zajęcia będą odbywały się w dniach 10-14 lutego oraz 17-21 lutego. Uczestnicy mają do wyboru grupę początkujących (warsztaty od godz. 11.00 do 12.00) lub średnio-zaawansowanych (od godz. 12.00 do 13.00). Wejściówka na pojedyncze zajęcia kosztuje 30 zł, pakiet 5 wejść to koszt 125 zł, a 10 – 230 zł. Zapisy rozpoczęły się 3 lutego w recepcji Wola Fun Park lub na stronie internetowej projektu. Liczba uczestników jest ograniczona.