Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Targi Mamaville edycja wiosna 2024

Targi Mamaville edycja wiosna 2024
25 lutego 2024 Redakcja

Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że nadchodzący rok 2024 stanie się wyjątkowym rozdziałem w historii Targów Mamaville, gdyż będziemy celebrować dziesiątą rocznicę naszych niezwykłych wydarzeń.
Przez ostatnie dziesięć lat Targi Mamaville były nie tylko miejscem, gdzie przyszłe i obecne rodziny mogły się spotykać, czerpać inspirację i dzielić doświadczeniem, ale także miejscem, gdzie odkrywały najnowsze trendy związane z rodzicielstwem. Warto dodać, że Targi Mamaville od początku swego istnienia zawsze wspierały przedsiębiorcze kobiety i matki, które spełniając się w macierzyństwie, znalazły w nim również inspirację do tworzenia rzeczy, jakich dotychczas brakowało im na rynku, rzeczy produkowanych z pasją i z najlepszych surowców i w większości wyprodukowane w Polsce.

Targi Mamaville to nie tylko okazja do zrobienia zakupów, ale także miejsce wymiany wiedzy, budowania społeczności i wsparcia rodziców na różnych etapach życia. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy towarzyszyli nam przez te dziesięć lat, a także gorąco zapraszamy nowych uczestników do wspólnego świętowania jubileuszu.

W roku 2024 na naszych targach przygotujemy specjalną przestrzeń spotkań z ekspertami w Strefie Edukacyjnej Mamaville. Oprócz wykładów dla rodziców, odbędą się tam także warsztaty i zajęcia dla dzieci w różnym wieku. Stworzymy również Strefę Atrakcji dedykowaną najmłodszym, wypełnioną klockami, animacjami, zabawami kreatywnymi i wieloma innymi rozrywkami. Na chwilę wytchnienia od intensywnych wrażeń zapraszamy do Strefy Chillout, z osobnym miejscem dla mam z dziećmi.

To wszystko będzie się odbywać w otoczeniu barwnej Strefy Zakupów, gdzie swoje stoiska otworzą renomowane marki, głównie polscy producenci odzieży, zabawek, wózków i fotelików, a także różnorodnych akcesoriów do wystroju wnętrz. Nie zabraknie również wydawców książek i dostawców usług dla rodzin i dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do nastolatka.

Już teraz serdecznie zapraszamy do planowania udziału w jubileuszowych edycjach Targów Mamaville 2024. Warto również dodać, że w 2024 roku Targi Mamaville po raz kolejny będą organizować wydarzenia towarzyszące Targom Rzeczy Ładnych i to aż w trzech miastach: Poznaniu, Krakowie i Gdańsku.

Poniżej przedstawiamy harmonogram Targów na sezon Wiosna 2024:
2-3.03.2024 Poznań
16-17.03.2024 Kraków
24.03.2024 Gliwice
07.04.2024 Warszawa
20-21.04 Gdańsk

Do zobaczenia na jubileuszowych edycjach Targów Mamaville w 2024 roku!
Dziękujemy, że byliście z nami przez te niezwykłe 10 lat!