Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Wielkie wyzwanie Tomka i Przyjaciół! Budujemy NAJDŁUŻSZY POCIĄG PRZYJAŹNI!

Wielkie wyzwanie Tomka i Przyjaciół! Budujemy NAJDŁUŻSZY POCIĄG PRZYJAŹNI!
13 lipca 2022 Redakcja

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Przyjaźni zapraszamy do wspólnej zabawy – budujemy NAJDŁUŻSZY POCIĄG PRZYJAŹNI! Pobierz kolorowankę przedstawiająca wagonik z serialu Tomek i Przyjaciele, pokoloruj go w wybrany sposób a następnie dodaj swoją pracę na stronę konkursową. Każde zgłoszenie to dodatkowy wagonik pociągu. Możesz zgłosić wiele prac. Autorzy 12 najbardziej kreatywnych prac zostaną nagrodzeni, a wszyscy uczestniczy otrzymają certyfikat udziału w wyzwaniu.

Tomek i Przyjaciele to znany i uwielbiany przez dzieci na całym świecie serial animowany, opowiadający losy głównego bohatera Tomka, który wraz z grupą przyjaciół – lokomotywek – dba, aby wszystko na stacji przebiegało sprawnie i punktualnie. Tomek nierzadko podejmuje się najcięższych zadań, wykazując się odpowiedzialnością i wiarą w swoje umiejętności. Serial pełni ważną edukacyjną rolę w rozwoju dziecka, podkreślając wartości takie jak przyjaźń, współpraca i pracowitość.

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Przyjaźni, producent zabawek Tomek i Przyjaciele wraz z telewizją Puls 2 zapraszają wszystkie maluchy do wzięcia udziału w wyjątkowym wyzwaniu. Wszystkie ręce na pokład, bo… budujemy NAJDŁUŻSZY POCIĄG PRZYJAŹNI! Długość pociągu zależeć będzie od ilości osób, które wezmą udział w wyzwaniu i ilości zgłoszeń więc… do dzieła! Możesz przygotować wiele prac i zgłaszać je wielokrotnie. Każde zgłoszenie wydłuża nasz pociąg. Dołącz do wyzwania już dziś i graj o supernagrody!

Jak dołączyć do wyzwania?
Zasady wzięcia udziału w akcji są proste. Wystarczy wejść na stronę https://pulskids.pl/konkursy/tomek-i-przyjaciele-konkurs-pociag-przyjazni/, pobrać kolorowankę, wydrukować ją i pokolorować w dowolny sposób. Następnie należy uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony i dodać zdjęcie lub skan swojej pracy.

Konkurs trwa od 27 czerwca do 17 lipca 2022. Przez cały czas jego trwania można zgłosić wiele prac. Im więcej przesłanych prac tym dłuższy pociąg przyjaźni Tomka!
Autorzy 12 najbardziej kreatywnych prac zostaną wyróżnieni podwójnym zestawem lokomotyw z serii Tomek i Przyjaciele – dla siebie i swojego przyjaciela. Ogłoszenie wyników w Światowy Dzień Przyjaźni, czyli 30 lipca 2022 r. Każdy uczestnik konkursu otrzyma certyfikat uczestnictwa w wyzwaniu.